Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy cennik Aqua Lublin. Bilety "no limit", zniżki i bezpłatne chusty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 czerwca 2016 r. o 20:43 Powrót do artykułu
Te sauny to w ogóle poroniony pomysł. Są koedukacyjne. Powinny być oddzielne dla obu płci. Kobiety krepują się mężczyzn, a mężczyźni krępują się kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry pomysł z tymi zniżkami, teraz to i ja się chętnie wybiorę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 dych za pluskanie sie w basenie, spoko dla studenciakow seniorów i dzieciorobów wejscia w normalnych cenach a dla normalnych o połowe drożej co za polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obchodzący urodziny to nie ,,solenizant'' a JUBILAT! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Krawczyk nie jest radnym?Można pracować w spółce miejskiej? on to się umie ustawić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 dych za pluskanie sie w basenie, spoko dla studenciakow seniorów i dzieciorobów wejscia w normalnych cenach a dla normalnych o połowe drożej co za polityka.
???"Normalnych"??? Normalni to ci z dziećmi. Jak ktoś zdrowy, a nie ma dzieci, to jest raczej jest nienormalny, więc niech płaci "bykowe". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dzięki temu możemy bliżej poznać się :-) z proboszczem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może lepiej ulgi da tych zameldowanych w lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo miałem napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę, oczy przecieram i nie mogę wyjść ze zdumienia - władze Aqua albo zatrudniają kompletnych ignorantów, albo są bardzo bezczelni - albo jedno i drugie. Ceny, pomysły, wydarzenia na żywca ze Spa Orkana kopiowane. Sama korzystam ze SPA i znam ich ofertę a tu widzę przenoszą wszystko co tam dobrze działa -bez grama refleksji - na bezczela. Słabe to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moźe miasto wprowadzi jakieś ulgi dla honorowych dawców krwi Bo w tym kierunku top nic się niedzielę państwo tylko odcina odliczenia leki teź juź szczupli z listy A co z rodzina 2+2 zniżek juź niema.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rodzince 2+2 to juź zniżki nieprzyslugują jak mam wydać ok 200zł to wolę nad białka z dziecmi podjehać mam las i czystą wodę. Aqua się udało miastu jak baseny z zimna woda przy zalewie ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ja z żoną 80 dzieci 66 no cóż szału nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalne dwie godziny saunowania tylko dla pań. matematyka klasa 2 szkoły podstawowej ile godzin jest od 18 do 22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
patrzę, oczy przecieram i nie mogę wyjść ze zdumienia - władze aqua albo zatrudniają kompletnych ignorantów, albo są bardzo bezczelni - albo jedno i drugie. ceny, pomysły, wydarzenia na żywca ze spa orkana kopiowane. sama korzystam ze spa i znam ich ofertę a tu widzę przenoszą wszystko co tam dobrze działa -bez grama refleksji - na bezczela. słabe to.
przepraszam, ale jeśli coś dobrze działa, jest dobre i lubiane... to czemu ma nie być tak wszędzie? zadziwia mnie ta gnojność ludzka. zawsze źle, zawsze nie tak, zawsze trzeba narzekać. nosz *** polacy... przestańcie być takimi deb.ilami. zróbcie coś z sobą. trochę optymizmu, radości, poprawności i kultury. a nie ciągłe narzekania... nawet narzekanie że jest "dobrze" :p mistrzostwo cebulandii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A rodzince 2+2 to juź zniżki nieprzyslugują jak mam wydać ok 200zł to wolę nad białka z dziecmi podjehać mam las i czystą wodę. Aqua się udało miastu jak baseny z zimna woda  przy zalewie ......
A kogo obchodzi twoje 2+2? Moim 1 nikt się nie przejmuję chociaż pracuję tak samo jak wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poronione to jest wstydzić się przed innymi swojego ciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak drożyzną zajeżdża na polskie warunki życia.niedlugo za powietrze się będzie płacić podatek tak jak za klimatyczne w miejscowościach w których jest brudne powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety nie są przyzwyczajone do przebywania w jednym miejscu nago z mężczyznami - to już wiadomo czemu tak spada przyrost naturalny w kraju ;) Pozatym to dyskryminacja - a gdzie "męskie wieczorki" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do Sauny w stroju kąpielowym się nie wchodzi ???. Nie można ?? Kiedyś można było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...