Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy Dziennikwschodni.pl

Utworzony przez Guest, 1 maja 2015 r. o 22:49 Powrót do artykułu
test test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
da rade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z braku laku dobry i kit :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona fajna, ale przestał działać kanał RSS http://www.dziennikwschodni.pl/lublin.xml
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że Przemek Leniak zastąpi Agatę Witkowską (Folkatka) ? I to on będzie cemzurował komentarze ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna www, dobrze ze odblokowali komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pudelek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna podoba mi sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tabloidyzacja kolejnego portalu-dużo obrazków,mało tekstu. No,ale tak trzeba-jak społeczeństwo idiocieje to portale muszą się dostosować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podoba mi się, ale pewnie się przyzwyczaję ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podoba mi się ! cywilizacja obrazkowa zwycięża. podejrzewam, że rzadziej będę zaglądał p.s. chapt z obrazkami też były lepszee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrazków więcej niż w książce dla pięciolatka :] Stary wygląd zdecydowanie lepszy. Juz po ostatnich zmianach praktycznie przeniosłem się na [-SPAM-] i na DW zaglądałem sporadycznie. Teraz pewnie będę zaglądał jeszcze rzadziej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie działa RSS http://www.dziennikwschodni.pl/lublin.xml
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówią - obraz wart tysiąca słów - dlatego te zmiany :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak z mBankiem wciskacie komuś kit którego nikt nie chce, portal z przejżystego zrobił się chaotyczny, obrazków więcej jak w niektórych książkach dla dzieci.   Szkoda że nie ma możliwości wyboru starej i nowej wersji, oczywiście wybrałbym starszą wersje.   Tak samo było z wirtualną polską że już tam nie zaglądam po zmianach, pewnie będzie tak samo tutaj.   Taka rada dla redakcji. Zajmijcie się bardziej rzetelnością i czytelnością napisanych artykółów zamiast designem portalu, to lepiej na tym wyjdziecie, bo jak to się mówi "Nie szatazdobi człowieka" a tu w tym przypadku jest trafne stwierdzenie dla Dziennika Wschodniego.   Od kąd macie coś wspólnego z PIANO Media to już widać, że coś jest nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła strona. 100 razy lepsza od poprzedniej, duzo tresci, artykuly przynajmniej dziennikarskie, a nie jak u innych, jakby ich policja czy straz pozarna sponsorowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona jest spoko, mnie obrazki nie przeszkadzaja, szybciej wyłapuje sie tresci ktore czlowieka interesuja po obrazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś byłem przyzwyczajony do starej wersji strony i na chwilę obecną ta do mnie nie przemawia jednak sądzę że szybko się przyzwyczaję. Podoba mi się "umieszczenie miast" na górze strony przez co jednym kliknięciem mam już dane miasto oraz pasek kategorii pod miastami. Chyba szybko się przekonam. Jedyne co to dodawanie wypowiedzi na forum jest denerwujące, bo po wpisaniu treści klikam dodaj i mam czerwony komunikat co jest dość denerwujące, to proponowałbym poprawić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na wersję mobilną dla windows phone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daje radę, szkoda ze nie ma apki na android
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...