Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy głos w lubelskiej archikatedrze

Utworzony przez Guest, 5 kwietnia 2016 r. o 18:38 Powrót do artykułu
ale heca nad hecami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktem jest ,ż e Bogu należy dziekowac. Dear Sir/Madam, W RP nie istnieję. Moje piękne prace to dla Polaków same brednie, których nawet sam mam nie rozumieć. Przykro mi, ale to nie jest kabel przeciwko RP. Taka jest prawda. Jeżeli jest co, to ostro ogłoście moje wyniki całemu światu. I czyńcie tę powinność non-stop, aż zdechnę. Wyprzedziłem największych geniuszy całym świecie, oprócz kenijskich biegaczy. Best wishes, Leszek W. Guła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Stanisław D. nie ma żadnego pojęcia na temat muzyki organowej i wykorzystaniu walorów brzmieniowych tego instrumentu. Jestem zawiedziony, że tak niepoważna osoba objęła tak odpowiedzialne stanowisko, ważąc iż jest to kościół archikatedralny. Jedynym specjalistą odnośnie tego instrumentu był i będzie Pan Rudolf. Przez zmianę osoby wykonującej tę posługę na pewno spadną statystyki w tej parafii, a liczba wiernych znacznie spadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE CHRYJA sami kler niszczy siebie wtraca sie tam gdzie nie ich miejsce a za kilka lat juz wkrotce koscioly beda staly pozte jako magazyny bo narod sie odsunie od kosciola co widac i slychac jak juz malo ludzi uczescza w mszach sami sobie dolki kopia AMEN....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE! Lubelska Archikatedra zyskała człowieka z kwalifikacjami, po studiach, bardzo dobrze grającego różnorodną literaturę muzyczną a nie jakieś dyrdymały własnej produkcji jak poprzednik. Gratuluję proboszczowi odwagi a Panu Stanisławowi życzę wytrwałości w przezwyciężaniu grona przeciwników ślepo zauroczonych Panem Rudolfem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy usłyszymy nowy głos w Kościele przy Szpitalu Bożego Jana. Oby jak najprędzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnić człowieka zadufanego w sobie, który przyszedł tylko dla większych zarobków - no brawo po prostu brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle lat tam chodziłam na nabożeństwa. Pan Rudolf miał ten dar od Boga, że sprawiał wielkie poczucie modlitwy poprzez swoją grę i spiew. Niestety jako parafianka nie akceptuje takiego wyboru. Od poniedziałku zmieniłam kościół. To już nie jest moja katedra. Może nie znam się na muzyce, ale osobiście niepodobna mi się gra tego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Archikatedra lubelska powinna być ukoronowaniem kariery muzycznej... Przykre, moja rodzina jak chodziła co tydzień do tego kościoła, tak też przestanie. W dzisiejszych czasach mamy duży wybór kościołów. Uważam, że to zła zmiana pozbywać się takiego organisty. Wizytówki katedry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszedł mistrz organow hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiany niech robia ksiezy ktorzy siedza latami a od organistow won!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobia tak ze nie bedzie mial kto grac wstydzcie sie ludzi zwalniac i dziwic sie swieckim firmom w kosciele to samo sie robi woda sodowa bije do glow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Rudolf mistrz organow z doswiadzczeniem a ten kto?bez glosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów. Człowiek który uczy organów w studium organistowskim, został organista katedralnym. Widać jak grają jego uczniowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanisław Diwiszek???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy głos? Jak to? Nie wierzę :-( to wielka strata dla katedry lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Rudolf wykorzystywał praktycznie wszystkie głosy tego instrumentu. A teraz co? Granie dwoma kombinacjami. To jest żenujące przez co msza staje sie monotonna az nie chce sie chodzic do tego kosciola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, niestety ten Stanisław Diwiszek...  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juź nie jest ta sama transmisja w radiu. Moja noga tez osobiście nie stanie w katedrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kim jesteście komentujący, ale macie rację. Ja tez juz nie chodzę do tego kościoła i moi bliscy również. Trzymaj się Panie Rudolfie, oni nie są godni Pana, tak wspaniałego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...