Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to już jest przesada. Spasiony kler niech płaci jak wszyscy, a nie bezczelnie wnosi o 90% bonifikaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i w taki sposób okrada się naród z dobra wspólnego! Jeden supermarket płaci zawyżone ceny gruntów, a inny otrzymuje bonifikatę tak znaczna, że praktycznie otrzymuje własność społeczną za darmo. Jedni muszą wydać krocie, aby postawić cos wartościowego i służyć całemu społeczeństwu, a inni bez kosztowo otrzymują teren pod budowę tzw. świątyni, aby opowiadać ludziom bajki o gadających wężach za horrendalną gratyfikację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim prawem czarna mafia ma tak tanio kupić ? Ja chcę 50% bonifikaty i postawię sklep, zatrudnię ludzi a obok postawię przedszkole i żłobek. Ja chcę kupić a nie czarne, grube mendy gdzie 90% to pedofile. Precz z katolicyzmem w tym kraju. Katabasy i pis na księzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te działki to około 20 milionów złotych. Panie Prezydencie, panowie radni ! Przyjdzie czas, że rozliczymy was z tego. Konfiskata waszych majątków częściowo załatwi sprawę. Resztę zapłacą wasze dzieci i wnuki/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto da gwarancje ze tam powstanie kościół  a kościół nie odsprzeda tej działki po "normalnej" cenie deweloperom?? A jeśli za kilkanaście lat koścół katolicki upadnie (co jest pewne tak jak to było na zachodzie) to dlaczego będzie mógł wteży żyć ze sprzdaży majątku kupionego za grosze ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te działki to około 20 milionów złotych. Panie Prezydencie, panowie radni ! Przyjdzie czas, że rozliczymy was z tego. Konfiskata waszych majątków częściowo załatwi sprawę. Resztę zapłacą wasze dzieci i wnuki/
Resztę spłacą nasze dzieci i wnuki bo na pewno nie polityków. Oni będą jeszcze żyli z ukradzionych przez dziadków pieniędzy do 5 pokolenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosz k.... a po co tam ten kościół, co za mało jest ??!!! I dlaczego Żuk chce oddac te tereny prawie za darmo ? Czy mi k.... ktoś dał bonifikatę na zakup mieszkania w tamtym miejscu ?? Jakim prawem Żuk chce rozporządzać z radnymi majątkiem wszystkich podatników żeby innym oddać prawie za darmo ? Co to k.... jest ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kraj jest chory. Nie trzeba nam nawet czarnych z afryki i bliskiego wschodu, nasi czarni nami rządzą jak chcą, a wpseudowładza im do rzyci wchodzi bez wazeliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosz k.... a po co tam ten kościół, co za mało jest ??!!! I dlaczego Żuk chce oddac te tereny prawie za darmo ? Czy mi k.... ktoś dał bonifikatę na zakup mieszkania w tamtym miejscu ?? Jakim prawem Żuk chce rozporządzać z radnymi majątkiem wszystkich podatników żeby innym oddać prawie za darmo ? Co to k.... jest ?!
  Dokładnie. Rozdają za darmo nasz wspólny majątek bez pytania nas. To jest kradzież i działanie na szkodę Państwa. Najgorsze jest to, że i tak do tego dojdzie i nikt nic nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo nowych owieczek do ogolenia, osiedle się powiększa nowe ulice to i kościół będzie miał z czego żyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można tego zrobić z instutuycją KK na bardziej cywilizowanych zasadach? Chyba Andersen płaci niemałą kasę jako czynsz, a miasto robi im taki prezent???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bulwersująca wiadomość. Nie mam absolutnie nic przeciwko budowie kościoła w tamtym miejscu. Niech znajdzie się jakiś fundator ( sponsor) niech kupi ziemię od miasta na zasadach rynkowych i podaruje Archidiecezji Lubelskiej. Tak będzie uczciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden Kościół na Rudniku wystarczy. Żal.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego miasto praktycznie za darmo oddaje Kosciołowi ziemię na budowę koscioła,podczas gdy wielka działka tuż za przystankiem mpk Goździkowa(naprzeciwko Laurowej) jest już własnoscią Archidiecezji Lubelskiej?Za mała na bazylikę czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro jest na ten temat pisac,ale miasto zadłużone mocno na własne życzenie pozbywa się dochodu ze sprzedaży w sumie obcemu podmiotowi, bo kościoły nie chcą podporządkowac się prawu polskiemu,powołując na kanoniczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero Archdiecezja wymieniła działkę położoną przy ulicy Dożynkowej z deweloperem na dzialki położone przy ul. Berylowej a teraz wyciąga rękę do miasta po grunty i to za 10% wartości i gdzie tu moralność się pytam??? Trzeba było budować na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAŁO JESZCZE GMACHÓW SZATANA Z WATYKANU???MAŁO KASY NAKRADLI OD TEGO DURNEGO NARODU, RĘKAMI BEZCZELNYCH POLITYKÓW??CZEMU PAPIEŻ Jorge Mario Bergoglio -FRANCISZEK, NIE POWIE DOŚĆ TAKIM PRAKTYKOM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skurwesynstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pod krzyżem tylko pod tym znakiem polska będzie dziadem a polak zebrakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim prawem czarna mafia ma tak tanio kupić ? Ja chcę 50% bonifikaty i postawię sklep, zatrudnię ludzi a obok postawię przedszkole i żłobek. Ja chcę kupić a nie czarne, grube mendy gdzie 90% to pedofile. Precz z katolicyzmem w tym kraju. Katabasy i pis na księzyc.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...