Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skąd biorą się tacy fachowcy, którym przeszkadza kolor? Sami pewnie mieszkają w jakichś zapuszczonych norach pomalowanych wapnem na szaro-biało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie kolory mogą podobać się jedynie wsiórom z podkarpackiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej pomalować go w kolory tęczy:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu niebiesko-żółte barwy. Lublin to już chyba rzeczywiscie Ukraina.   RAL-e 70xx - odnosza się do drobnych elementów wykończenia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie macie innych problemow ... tylko czepiać się koloru mostu .... debilizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat z tzw. d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomaluj świat,na żółto i niebiesko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to podyskutujmy-ja chcę zielony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze kilka takich wynalazków kolorystycznych jak centrum oraz ten most i po pięknej panoramie Lublina !!! Witaj wiocho!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś tańczy i śpiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś tańczy i śpiewa a tym, którym podobają się pstrokate i źle dobrane kolory polecam edukację, a jak nie to siedzieć cicho i zostawić takie tematy ekspertom. Cepelię to sobie rób u siebie w domu czy mieszkaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś tańczy i śpiewa
nie wiedziałem,że z ciebie taki tancerz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodaj biały po środku (wolna przestrzeń pomiędzy przęsłem a jezdnią) i masz barwy klubowe Motoru Lublin i KMŻ Motor Lublin. Ja mam takie skojarzenia. O Ukrainie nawet nie pomyślałem... Jakieś kompleksy?
Znowu niebiesko-żółte barwy. Lublin to już chyba rzeczywiscie Ukraina.   RAL-e 70xx - odnosza się do drobnych elementów wykończenia.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś tańczy i śpiewa
może zamiast chwalić się na forum swoimi umiejętnościami zgłoś się do tańca z gwiazdami albo innego talent show?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma korzenie wiejskie ,kolor ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pal licho kolory. Most zaprojektowano z jedną jezdnią czteropasową dławiąc dwujezdniową ul. Stadionową. Jest to katastrofalny błąd uniemożliwiający modernizację ulicy w dającej się przewidzieć przyszłości (samą ulicę od mostu do Głębokiej zawsze można będzie przebudować, samego mostu już nie. Krótko mówiąc most powinien mieć dwie jezdnie rozdzielone jak ul. Stadionowa lub winny stanąć dwa równoległe mosty (dla każdej z jezdni). Lublin to stare miasto (budowane i kształtowane setki lat). Jego rozbudowy nie można traktować w przedziale jednej lub dwóch kilkuletnich kadencji (wybiorą, nie wybiorą) tylko wyłącznie perspektywicznie z myślą o przyszłości. Nie zwykłem używać mocnych słów, ale osoby które decyzję podejmowały lub doradzały to zawodowi ignoranci i wręcz szkodnicy. Jest w Lublinie Politechnika, jest Lubelska Izba Inżynierów. Niepotrzebnie. W Ratuszu zjedli wszystkie rozumy i nikogo pytać nie będą. Myślę, że niewiele lat trzeba będzie czekać na ocenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie kolory mogą podobać się jedynie wsiórom z podkarpackiego.
  Sam jesteś "wsiór". Akurat na podkarpaciu są lepsze i ładniejsze mosty niż w Lublinie  
Najlepiej pomalować go w kolory tęczy:-)
  Np. tak jak w Rzeszowie? ;)    
Ostatnio edytowany 17 listopada 2015 r. o 11:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech będzie w barwach Lublina: zielono-czerwony, przynajmniej niech ten żółty zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko na szaro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem Centrum Onkologicznego polega na fatalnym zestawieniu kolorów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...