Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy projekt Galerii Zamek: Inwestycja ma być większa

Utworzony przez lubelanka, 30 stycznia 2012 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Ktoś może powiedzieć PO CO nam kolejna galeria? Kto tam bedzie kupował? Może najpierw Felicity niech dokończą, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelanka napisał:
Ktoś może powiedzieć PO CO nam kolejna galeria? Kto tam bedzie kupował? Może najpierw Felicity niech dokończą, co?
Ja tam będę chodził. Dla mnie budują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co cię obchodzi kto będzie stawiał sobie galerię na swoim terenie, pytam się? To nie jest jakiś komunizm, gdzie partia decyduje ile będzie galerii i kto ją może zbudować. Felicity zresztą będzie niedługo, o to się nie martw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do galeri bę chodzić galerianki z okolicznych szkół. A swoją drogą PO co kolejna Galeria? Tylko patrzeć jak PObankrutują, no chyba , że Tusk POdniesie PObory w co trudno uwierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest polityka zdrajcy tuska i jego pomagierów. Wykonczyć bazary i wybudować w mieście jak najwięcej zagranicznych koncernów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co cię obchodzi kto będzie stawiał sobie galerię na swoim terenie, pytam się? To nie jest jakiś komunizm, gdzie partia decyduje ile będzie galerii i kto ją może zbudować. Felicity zresztą będzie niedługo, o to się nie martw
Niech sobie stawiają i 5 galerii, nie o to mi chodziło ze komuś bronię. Tylko tyle się słyszy, że galeria przy Makro powoli bankrutuje, Felicity miała być taaaka ogromna a tu doooopa, moze w ogóle nie powstanie. Pytam się więc czy ktoś przemyślał pomysł stawiania kolejnej hali ze sklepami w mieście gdzie większość narzeka na brak pieniędzy na zakupy w takich miejscach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...