Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nożownik podawał się za swojego brata

Utworzony przez JAres, 14 listopada 2008 r. o 20:22 Powrót do artykułu
Nawet z zaciemnionymi oczami widać że to bandzior pierwszej klasy.A zamknąć w więzieniu gagatka Jemu już poprawczak nie pomoże,szkoda że nie ma obozów ciężkiej pracy może zrobiłby przynajmniej coś pożytecznego, a tak to będzie siedział za pieniądze podatnika o resocjalizacji trudno marzyć jak tak młodo zaczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kraj ??? Co za prokuratura i sądy ??? Gość ucieka z poprawczaka za "NAPAD Z NOŻEM W RĘKU" , kilka miesięcy po tym zdarzeniu na dworcu PKS grozi ochroniarzowi " NOŻEM" że go zabije ( fakt to są groźby karalne). Czy ci ludzie nie mają oczu i nie umieją czytać akt tego frajera ,że nic nie dało umieszczenie go w zakładzie poprawczym bo powtórnie gość uzywa tego samego narzędzia. Kiedys był przepis ,który mówił o długości ostrza powyzej którego trzeba byl miec pozwolenie na tzw. broń białą. Teraz mamy liberalizm i zakichana demokracje ,która zrobiła z takich jak ten koleś bezkarnych bandytów. Jeszcze troche a zwykły szary obywatel nie wyjdzie na ulice bo będzie się bał że go taki typ zadźga nozem za rogiem jego mieszkania. Kilka miesięcy temu miałem podobny przypadek usiebie pod blokiem z małolatem co zaglądał przez szyby do samochodów moich sąsiadów. Na zwrócnie mu uwagi małolat wyciagnoł z za pazuchy nóż kuchenny z ostrzem 22 cm i stwierdził żebym wypie.... bo mnie zaje.... . Nie jestem ułomkiem i strachajłem i narażając się na atak gnoja odebrałem mu tą zabawke kuchenną i porządnie wystraszyłem ale mam wrażenie że to zabardzo na nim wrażenia nie zrobiło . Nóż odadałem dzielnicowemu i opowiedziałem mu sytuacje a on z rozbrajającym usmiechem stwierdził ,że niepotrzebnie się narażałem bo i tak małolatowi nic sąd nie zrobi a wręcz przeciwnie to ja mógłbym ponieśc konsekwencje że urzywająć przewagę fizyczną nastraszyłem dzieciaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ten sam który we wrześniu z kilkoma dziewczynami w lublinie ugodził kilka osób nożem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...