Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nożownik w Lublinie: Wbił nóż w plecy i uciekł

Utworzony przez rozalka olaboga, 29 sierpnia 2010 r. o 13:04 Powrót do artykułu
za byle co nie dostalby noza w bialy dzien...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
za byle co nie dostalby noza w bialy dzien...
proste, ale ku*** z prokuratury mają to w du***, aby ujebać bo słupki rosną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co na to solidarnośc, na tym ma polegać wolność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYTUŁ POWINIEN BRZMIEĆ "KANALIA, PROSTAK A W DODATKU TCHÓRZ, WBIŁ NÓŻ W PLECY I UCIEKŁ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrwać chwasta!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
za byle co nie dostalby noza w bialy dzien...
A za co w waszym środowisku dostaje się nożem w plecy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasami sprawca jest zdesperowana ofiara... poki co nic nie wiadomo... i albo wariat jakis pod wplywem srodkow zaszalal, albo zostal wykonany wyrok... w sposob nieprzemyslany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Został zaatakowany przez mężczyznę, który kilkakrotnie zadał mu cios w plecy i uciekł" Za usiłowanie zabójstwa grozi minimum od 8 lat więzienia do dożywocia włącznie. No chyba, że prokurator uzna, że te ciosy były koleżeńską pogawędką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nie znał ofiary?Idzie zima i trzeba załapać się na ciepłe mieszkanko i garnuszek państwowy.Bo po co pracować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trochę i strach będzie chodzić w biały dzień po ulicach! Do czego to doszło!!! Tajemnicze zaginięcia,nóż w plecach jakaś MASAKRA!!! I jak ja mam się czuć w tym mieście bezpiecznie? no pytam jak??????????????? trzeba będzie się zapatrzeć w gaz... i taką mende dobrze po oczach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeszcze trochę i strach będzie chodzić w biały dzień po ulicach! Do czego to doszło!!! Tajemnicze zaginięcia,nóż w plecach jakaś MASAKRA!!! I jak ja mam się czuć w tym mieście bezpiecznie? no pytam jak??????????????? trzeba będzie się zapatrzeć w gaz... i taką mende dobrze po oczach!
a jak cie zajdzie od tylu? hm? z nozem ktorego na pewno chce uzyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich bandziorów to powinni publicznie chłostać, następnie publicznie znieważyć, poniżyć, i do przymusowych robót pod nadzorem policyjnym za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadzorem policyjnym za darmo? zapomnij nadzorem naszej policji? nawet za pieniadze? zapomnij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak swoja drogą, to sprawca trafił na jakiegoś hardkora, skoro ten po ataku poszedł do knajpy. A może dopiero od policjantów się dowiedział o tym, że ktoś go pociachał nożem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wiecie na ten temat i piszecie... Ofiara nie znała sprawcy i była w takim szoku, że gdyby nie ta uprzejma kobieta to nie poznalibyśmy sprawcy. Mam nadzieje ze sprawca będzie miał wyrzuty sumienia do końca życia, chlopak o mało nie wylądował na wózku inwalidzkim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze co bedzie mial? wyrzuty sumienia? tacy do maja sklonnosci do wyrzutow sumienia, nie wbijaja komus noza w bialy dzien, bo w nerwach to nie jeden za noz zlapal... ale na moment. a uprzejma pani, to znajac zycie, powinna sie zaczac ogladac za siebie, niekoniecznie ale bardzo mozliwe. i ja tego nie wymyslilam, nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwiony napisał:
A tak swoja drogą, to sprawca trafił na jakiegoś hardkora, skoro ten po ataku poszedł do knajpy. A może dopiero od policjantów się dowiedział o tym, że ktoś go pociachał nożem ...
nie, no pewnie go tam przeniesli z ulicy... ale mozna sie przyczepic do tego, mozna ps. nadal obstaje przy tym, ze za darmo nikt noza w bialy dzien nie dostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18.11.2010r Prokuratura wypuściła nożownika!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...