Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O chlebie i wodzie, w intencji rodzin. Środa Popielcowa i początek Wielkiego Postu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2017 r. o 12:15 Powrót do artykułu
Krzyż na drogę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarni będą mi menu układać ? W takie gusła to tylko pisiory i mohery wierzą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nie swojej winy tak mam przez cały rok.Może proboszcz podzieli się posiłkiem -czynnie a nie deklaracyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godzinę temu, ksiądz uczący religii (po cywilnemu) delektował się wieśmakiem w puławskim mcdonaldzie. Ciekawe czy miał specjalne pozwolenie czy kolejny raz wychodzi obłuda kleru. Zapewne odezwą się głosy, że jest chory i pilnie potrzebował białka przed zażyciem leku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nikogo nie zmusza,nie ma potrzeby plucia jadem i pyskowania. Ludzie od nadmiaru wszystkiego i dobrobytu żyją uśpieni i znieczuleni na innych ludzi (tak tak dobrobytu bo nikt w naszym kraju z głodu nie umiera,a moja babcia opowiadała jak tylko mąkę i to nie pszenną do jedzenia mieli w wojnę) taki post naprawdę dobrze robi na wyostrzenie umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi dziś kebab wyjątkowo smakował !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wieśmaka i co z tego że jadł? Każdy odpowiada za siebie a ty już go z ucha strzelasz konfidencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wieśmaka i co z tego że jadł? Każdy odpowiada za siebie a ty już go z ucha strzelasz konfidencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja wierzę mimo że jestem nie pisowcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Bruksela ma ustalać menu? Czy jakaś kolorowa swołocz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne to co kościół zaleca.Posty,umartwiania (JP II ponoć się biczował nawet jak był już niedołężny),jałmużny... A czy to Panu Bogu jest potrzebne?Księża nauczają (nie wiadomo na jakiej podstawie) że Bóg jest nieograniczenie miłosierny (w przeciwieństwie do PiSiaczków którzy są niemiłosiernie ograniczeni) Dlaczego zatem należy się umartwiać,płacić jałmużny,etc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie popiół już prawie gotowy jak i kiebaska z grilla :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O chlebie i wodzie, to za rzadow ciemniakow coraz wiecej rodzin zyje na co dzien a nie tylko w srode.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura już dzisiaj wszczęła 2437 postępowań za nieprzestrzeganie postu świętego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dzisiaj zjadł kiełbasę podlega wybiciu zębów i wybatożeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zjadł big maca reka w gore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...