Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O cyfrowej telewizji także w szkołach i kościołach

Utworzony przez Gość, 7 kwietnia 2013 r. o 21:56 Powrót do artykułu
najtańsza antena-przykład jak zrobić, koszt około 5zł http://www.wykop.pl/ramka/1270187/home-made-prosta-antena-do-obioru-dvb-t/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tez mam taką antenę i kosztowała mniej niż 5zł hmm chyba że liczyć kabel antenowy, końcówkę do podłączenia do TV + kabel... na zdjęciach jest jeszcze plastikowa puszka, ale ona nie jest pottrzebna... szczerze polecam chwila roboty i mamy cyfrowy odbiór !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tez mam taką antenę i kosztowała mniej niż 5zł hmm chyba że liczyć kabel antenowy, końcówkę do podłączenia do TV + kabel... na zdjęciach jest jeszcze plastikowa puszka, ale ona nie jest pottrzebna... szczerze polecam chwila roboty i mamy cyfrowy odbiór !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka antenka panowie to jest dobra jak się mieszka blisko nadajnika ! Nie ma cudów musi być odpowiednia moc sygnału do odbioru bez względu czy to jest sygnał TV analogowy czy cyfrowy. Robią ludziom wodę z mózgu takimi akcjami informacyjnymi tak jakby miał nastąpić koniec świata po wyłączeniu nadajników TV analogowej. Czyżby władza się obawiała że nie do wszystkich będzie docierać ich propaganda w zbliżających się wyborach 2014r i 2015 roku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam kierunkową antenę typu yagi-uda, 16-elementową. Koszt zmontowanej anteny z symetryzatorem i złączką F to 50zł. anteny.lublin.pl romanserwis.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zmianach dowiemy się także w kościołach..... Ile z publicznych pieniędzy zostanie wydane na szkolenie w kościołach?Pamiętam niedawną akcję,gdzie w kościołąch miano szkolić moherków w sprawie oszustw na tzw"wnuczka".NIe przypominam sobie takiego szkolenia,chociaż pieniądze za takie szkolenie zostały wypłacone.Jak "ćwierkają" wróbelki-w niektórych zaściankach doszło do większej liczby wyłudzeń,a mianowicie plebs opowiadał na spowiedzi księdzu ile ma pieniędzy i gdzie ich przechowuje.Wkrótce po tym jakimś dziwnym trafem były telefony "od wnuczka czy też kuzyna"...i pieniądze przepadały A wogóle co księża mogą powiedzieć na temat tv.Chyba tylko tyle aby więcej dawać na rydzyjko i protestować o multiplex dla trwam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radiopajęczrz napisał:
O zmianach dowiemy się także w kościołach..... Ile z publicznych pieniędzy zostanie wydane na szkolenie w kościołach?Pamiętam niedawną akcję,gdzie w kościołąch miano szkolić moherków w sprawie oszustw na tzw"wnuczka".NIe przypominam sobie takiego szkolenia,chociaż pieniądze za takie szkolenie zostały wypłacone.Jak "ćwierkają" wróbelki-w niektórych zaściankach doszło do większej liczby wyłudzeń,a mianowicie plebs opowiadał na spowiedzi księdzu ile ma pieniędzy i gdzie ich przechowuje.Wkrótce po tym jakimś dziwnym trafem były telefony "od wnuczka czy też kuzyna"...i pieniądze przepadały A wogóle co księża mogą powiedzieć na temat tv.Chyba tylko tyle aby więcej dawać na rydzyjko i protestować o multiplex dla trwam
-------------------------- Żałosny jesteś. Dziwię sie jak możesz egzystować mając w swoim łbie takie rewelacje ? Rozgłoś je po jarmarkach - może to przyniesie ci ulgę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radiopajęczrz napisał:
O zmianach dowiemy się także w kościołach..... Ile z publicznych pieniędzy zostanie wydane na szkolenie w kościołach?Pamiętam niedawną akcję,gdzie w kościołąch miano szkolić moherków w sprawie oszustw na tzw"wnuczka".NIe przypominam sobie takiego szkolenia,chociaż pieniądze za takie szkolenie zostały wypłacone.Jak "ćwierkają" wróbelki-w niektórych zaściankach doszło do większej liczby wyłudzeń,a mianowicie plebs opowiadał na spowiedzi księdzu ile ma pieniędzy i gdzie ich przechowuje.Wkrótce po tym jakimś dziwnym trafem były telefony "od wnuczka czy też kuzyna"...i pieniądze przepadały A wogóle co księża mogą powiedzieć na temat tv.Chyba tylko tyle aby więcej dawać na rydzyjko i protestować o multiplex dla trwam
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zmianach dowiemy się także w kościołach. Kamil Smerdel, pełnomocnik wojewody ds. wdrażania naziemnej telewizji cyfrowej, rozmawiał o tym z przedstawicielami kurii. – Zwróciłem się z prośbą o kolportowanie tych informacji w parafiach – precyzuje Smerdel.????A MYŚLAŁEM,ŻE KOŚCIOŁY SĄ OD NACZUANIA PRAWD WIARY, SZACUNKU DO LUDZI I UCZCIWOŚĆI????JUŻ TYM KLECHOM I WADZOM SAMORZĄDOWYM TO SIĘ POPIER...DO CNA!!OJ ATIEZM POWINIEN WYMIEŚĆ KATO MAFIĘ ZTEGO KRAJU,WTEDY ODETCHNIEMY PEŁNĄ PIERSIĄ EUROPEJSKIEGO,TOLERANCYJNEGO KRAJU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać,że wszystkim pier.... się we łbach,a dobrego to nie wróży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać,że wszystkim pier.... się we łbach,a dobrego to nie wróży. Mam zasadncze pytanie.Aktualnie telewizja praktycznie jest darmowa (obowiązuje abonament) kiedy zakodują ją i za jaką cenę trzeba będzie kupować dekodery. Przykład"prawie każdy ma komórkę" mimo że mam na koncie środki to i tak nie mogę rozmawiać.Myślę że dostanę odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...