Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O mało nie zginął napadnięty po Nocy Kultury. Napastnik nosił dres

Utworzony przez polococtowiec, 11 czerwca 2013 r. o 16:13 Powrót do artykułu
Jak w dresie to pewnie Rumun albo Ukrainiec bo kto ubiera się jak taki ćwok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koledzy ? zostawili muzyka na pastwę losu.... dopiero patrol znalazł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dresiarstwa nie powinno stać na mieszkanie w centrum miasta. Może by było mniej na tego typu imprezach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noc Kultury szkoda,bo jest dużo sympatycznych młodych ludzi którzy potrafią się bawić a tu przyjdzie chołota w dresach i omal nie zabije niewinnego człowieka za niskie kary,za długie procesy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie pewien 'artysta' prał swoje dresy w fontannie na litewskim? A nie przepraszam, wyławiał butelki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w dresie to pewnie Rumun albo Ukrainiec bo kto ubiera się jak taki ćwok?
No widzisz nie koniecznie, bo jak by tak było to z kąd tyle ćwoków w dresach można spotkać na ulicy?, w markecie?, nawet ost. w dość przyzwoitej restauracji siedziało kilku takich ćwokowatych dresów a przecież to większość "naszych rodaków". Zawsze kiedy widzę kogoś ubranego w dresie który nie wykorzystuje tego ubrania do sportu to mi się chce żygać na takiego palanta. Porządny człowiek nie ubierze się w dres np na zakupy a niestety u Nas w Polsce to często spotykany widok. Czym to tłumaczyć? na pewno niskim ilorazem IQ, wychowaniem, dziadostwem w domu, subkulturą?. Choć, może to i dobrze bo na ulicy łatwo teraz odróżnić taką chołotę w dresach od normalnego dobrze ubranego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to pewnien Januszek powiedział "jebać dresów" :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to pewnien Januszek powiedział "jebać dresów" :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szwendać się po nocy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy pewnie myśleli że to TIRÓWY :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzisz nie koniecznie, bo jak by tak było to z kąd tyle ćwoków w dresach można spotkać na ulicy?, w markecie?, nawet ost. w dość przyzwoitej restauracji siedziało kilku takich ćwokowatych dresów a przecież to większość "naszych rodaków". Zawsze kiedy widzę kogoś ubranego w dresie który nie wykorzystuje tego ubrania do sportu to mi się chce żygać na takiego palanta. Porządny człowiek nie ubierze się w dres np na zakupy a niestety u Nas w Polsce to często spotykany widok. Czym to tłumaczyć? na pewno niskim ilorazem IQ, wychowaniem, dziadostwem w domu, subkulturą?. Choć, może to i dobrze bo na ulicy łatwo teraz odróżnić taką chołotę w dresach od normalnego dobrze ubranego człowieka.
    dla mnie palantem jestes ty, bo wg ciebie na zakupy, na ktorych nota bene powinienem sie czuc swobodnie i nie przejmowac niczym, musze bo takie tepe lby jak ty ustalaja jakis dres code, cholera wie czemu. Tak wyniosle piszesz ze tylko w polsce sa tacy ludzie, ty wielce oswiecony buraczku pojedz na zachod to wtedy zobaczysz ze nikt na nikogo nie zwraca uwagi jak ktos jest ubrany i tam kazdy chodzi jak mu wygodniej, glownie w dresach tam gdzie mozna oczywiscie, a zakupy nie sa zadna specjalna okazja, no ale ty przeciez ustalasz normy   mam na mysli normalnych ludzi ktorzy nie sa bandytami i chuliganami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tej całej nocy kultury to tylko noc się zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w dresie to pewnie Rumun albo Ukrainiec bo kto ubiera się jak taki ćwok?
 
Jak w dresie to pewnie Rumun albo Ukrainiec bo kto ubiera się jak taki ćwok?
moze z WF-u wracal z pobliskiego gimnazjum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie palantem jestes ty, bo wg ciebie na zakupy, na ktorych nota bene powinienem sie czuc swobodnie i nie przejmowac niczym, musze bo takie tepe lby jak ty ustalaja jakis dres code, cholera wie czemu. Tak wyniosle piszesz ze tylko w polsce sa tacy ludzie, ty wielce oswiecony buraczku pojedz na zachod to wtedy zobaczysz ze nikt na nikogo nie zwraca uwagi jak ktos jest ubrany i tam kazdy chodzi jak mu wygodniej, glownie w dresach tam gdzie mozna oczywiscie, a zakupy nie sa zadna specjalna okazja, no ale ty przeciez ustalasz normy   mam na mysli normalnych ludzi ktorzy nie sa bandytami i chuliganami
    To dresom dali już też dostęp do interneta?? Matko z curkom... Nie dość, że ma internat to jeszcze pisać umi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o co ten dym. Strój napastnika wyraźnie wskazuje na to, że to jakiś wybitny sportowiec. Z pewnością zasady fair play nie są mu obce więc myślę, że Pan Artysta łomot zebrał zasłużony. A wy co? Wybitną kariere chcecie rujnować z powodu jakiegoś potłuczonego szarpidruta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym właśnie kojarzy mi się Lublin. Wszędzie dresy i element społeczny, ciągłe napady i pobicia... Policja robi kupę w gacie w strachu przed nimi dlatego nic nie robi a gówniarstwo się cieszy. Wiocha aż miło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym właśnie kojarzy mi się Lublin. Wszędzie dresy i element społeczny, ciągłe napady i pobicia... Policja robi kupę w gacie w strachu przed nimi dlatego nic nie robi a gówniarstwo się cieszy. Wiocha aż miło...
  Zgadzam się... Wracając często w lecie po godzinie 20 nie widać nikogo normalnego, same żule i dresy... witamy Lublin   mysle ze przymusowa służba wojskowa by to naprawiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że też to cholerne dresiarstwo nie śpi ale pląta się jak karaluchy o 4 nad ranem z nożami w kieszeni... Strach po ulicach o tej porze chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby miał dżinsy to co ? rozumiem intencje autora tj. "Napastnik nosił dres" - ale nie powinno się tak manipulować czytelnikiem.. na 99% pewnie był to jakiś dresiarz w pełnym tego słowa znaczeniu ( tj. łysy, tępy, z ujemnym ilorazem inteligencji, bez śladu myśli na twarzy, słuchający techno/hip-hopu, jarający, noszący rzeczony strój sportowy kretyn) natomiast zostaje jeszcze 1% dla każdego chodzącego na co dzień w dżinsach - który akurat na tę jedną niefartowną noc swojego miałkiego życia założył dres.. Zmierzam do tego, że stała się tragedia - został ciężko pobity człowiek - zaś to, że napastnik był w dresie jest kwestią drugo, żeby nie powiedzieć czwartoplanową..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie palantem jestes ty, bo wg ciebie na zakupy, na ktorych nota bene powinienem sie czuc swobodnie i nie przejmowac niczym, musze bo takie tepe lby jak ty ustalaja jakis dres code, cholera wie czemu. Tak wyniosle piszesz ze tylko w polsce sa tacy ludzie, ty wielce oswiecony buraczku pojedz na zachod to wtedy zobaczysz ze nikt na nikogo nie zwraca uwagi jak ktos jest ubrany i tam kazdy chodzi jak mu wygodniej, glownie w dresach tam gdzie mozna oczywiscie, a zakupy nie sa zadna specjalna okazja, no ale ty przeciez ustalasz normy   mam na mysli normalnych ludzi ktorzy nie sa bandytami i chuliganami
Dres jest ubraniem sportowym, tak jak np. piżamę ubiera się do spania, a kąpielówki do kąpania, I DOPÓKI  SIIĘ TEGO NIE NAUCZYMY WSZYSCY, TO DZIADOWSKIE I BEZNADZIEJNE ZAWSZE BĘDZIE TO MIASTO Z JEGO WSZĘDOBYLSKĄ CHOŁOTĄ I MOTŁOCHEM !!!!!!!!!!!!!!!!!! Uff, zdenerwowałem się ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...