Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obchody 25. rocznicy wyborów 1989 r. w Lublinie

Utworzony przez Kierownik, 31 maja 2014 r. o 00:20 Powrót do artykułu
Szczepkowska się pomyliła - komunizm zmutował. Dzisiejszy dzień (jeden z najgorszych w III RP, kiedy modelowy zdrajca, tchórz i sprzedawczyk Jaruzel pochowany został z honorami) POkazał, jak bardzo dzisiejsze władze są zakorzenione w tamtym systemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu świętowć? Doczekałam się dziadowskiej renty ,że sprzedali mi wzw c w czasie operacji.Polskę nie stać na leki dla dzieci i mnie też.Ponad 2miliony polaków wyjechało za chlebem.Nie o takiej Polsce myślałam 25lat temu.Muszą dwa pokolenia zniknąć ,a to będzie za 50 lat ,dopiero ludzie naprawdę będą świętowć. My wszyscy starsi jesteśmy przesiąknięci komunizmem.Jesteśmy jeszcze daleko ,żeby Polska była Polską!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu świętowć? Doczekałam się dziadowskiej renty ,że sprzedali mi wzw c w czasie operacji.Polskę nie stać na leki dla dzieci i mnie też.Ponad 2miliony polaków wyjechało za chlebem.Nie o takiej Polsce myślałam 25lat temu.Muszą dwa pokolenia zniknąć ,a to będzie za 50 lat ,dopiero ludzie naprawdę będą świętowć. My wszyscy starsi jesteśmy przesiąknięci komunizmem.Jesteśmy jeszcze daleko ,żeby Polska była Polską!
Wystarczy tylko że tusk odejdzie i całe to czerwone komunistyczno-konfidenckie łajno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu świętowć? Doczekałam się dziadowskiej renty ,że sprzedali mi wzw c w czasie operacji.Polskę nie stać na leki dla dzieci i mnie też.Ponad 2miliony polaków wyjechało za chlebem.Nie o takiej Polsce myślałam 25lat temu.Muszą dwa pokolenia zniknąć ,a to będzie za 50 lat ,dopiero ludzie naprawdę będą świętowć. My wszyscy starsi jesteśmy przesiąknięci komunizmem.Jesteśmy jeszcze daleko ,żeby Polska była Polską!
Wystarczy tylko że tusk odejdzie i całe to czerwone komunistyczno-konfidenckie łajno.  
Szczepkowska się pomyliła - komunizm zmutował. Dzisiejszy dzień (jeden z najgorszych w III RP, kiedy modelowy zdrajca, tchórz i sprzedawczyk Jaruzel pochowany został z honorami) POkazał, jak bardzo dzisiejsze władze są zakorzenione w tamtym systemie.
Masz rację komunizm przePOczwarzył się w jeszcze dużo gorszą ,drapieżna formę żydokomuny,to już koniec dla naszej ojczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,wolna Polska,, a gdzie w takim razie podziały się polskie banki,fabryki ,kamienice,huty ,stocznie ,przemysł,praca ,godne życie i kilka milionów młodych.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,wolna Polska,, a gdzie w takim razie podziały się polskie banki,fabryki ,kamienice,huty ,stocznie ,przemysł,praca ,godne życie i kilka milionów młodych.......
Wszystko ta żydokomuna zjadła,nic nie zostało,rozkradli,sprzedali za bezcen,wreszcie rozdali POmiędzy swoich.Nie ma już nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kłocz-K-owski"? O matko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...