Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obejrzysz film w pociągu, o ile nie jedziesz do Lublina

Utworzony przez taki jeden, 25 stycznia 2014 r. o 09:50 Powrót do artykułu
Film może i obejrzysz, ale pod warunkiem że wogóle dojedziesz i po drodze nie zamarzniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nikt z PKP Intecity nie jechał pociągiem z Warszawy Zach do Lublina 23 stycznia, który wyjeżdza z Wa-wy Zachodniej o 14:40. Totaleta: zamarznięta muszla, fekalia, zatkana umywalka z krórej woda wylewa się na podłogę i natychmiast zamarza. A wszystko to w klasie...1! Czy ktoś w tej firmie wreszcie zacznie pracować a nie robić PR? Zacznijmy od podstaw, a wodotryski może nieco później; chyba, że PKP warościuje klientów na dwie grupy - tych jeżdzących po lewej i prawej stronie Wisły. Jesli tak jest to sprawa nadaje się do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nosie mam tandetne gadżeciarstwo  . Nie potrzebuję dostawać od kolei tabletów czy dostępu do oglądania seriali .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dkładnie tym samym pociagiem o 14.50 z Wawy Centralnej w dniu 23 stycznia 2014 r.  jechałem w 2 klasie. Ciepło czysto, w toalecie pełen luksus ( jak na warunki PKP). Zastanawiałem się nawet nad 1 klasą, ale stweirdziłem że skoro w 2 klasie tez jest miejscówka to po co przepłacać. W przedziale jechały tylko 3 osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...