Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oblał brata denaturatem i podpalił. Mariusz T. skazany za okrutne zabójstwo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2016 r. o 10:12 Powrót do artykułu
Okolicznością łagodzącą może być też fakt , że morderca wykosztował się na denaturat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem alkoholika pijącego notorycznie denaturat. Nie wiem jak to się stało ale podczas picia denaturatu i palenia papierosa sam się zapalił i może gazy alkoholowe spowodowały że po prostu "wybuchł". Jest to do sprawdzenia bo działo się to ok 10 lat temu na stacji kolejowej w Krasnymstawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i pijaka teraz będziemy utrzymywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdury tu są wypisywane to się w głowie nie mieści tyle w temacie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jo jak żym pił z pimpkiem, waldkiem i andrzejkiem denatutorot to żym tez pozniej zapalił peta no i los tak chciał ze żem se wzioł podpalil przełyk , lecz mialem szczenscie bo Halinka która przechodziła ze swoim maksiem miała przy sobie wodę dla swojego pieska i długo sie nie zastanawiajac wlała mi pół litra do gardła i dzieki temu uratowała moje płononce gardło. W ramach podzienkowan teraz bende brał ze sobom kumpli (pimpka,waldka i andrzejka nawet czasem bienka) i bedziemy wyprowadzac pieska maksia na spacery do parku za koscioł to moze nawet czasem sie jakiegos kielicha od małolatow wysempi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, dzisjak na targu w lubartowie na przemysłowwej była jakas  łapanka bo prowadzili w kajdankach łysą glacę a jakaś babsko biegła za nimi drąc mordę aby sie nie patrzeć, przy tym były też chyba ich dzieci, takze mam nadzieję, że opieka społeczna za te 500+ się nim dobrze przyjrzy, policja iwnna zgłosić ten fakt do nich, bo widać, że facet kawał drania jeżeli go zakuli, a ta babsko też miała duża mordę, bo się darła, takze widocznie nie lepsza. Szkoda, bo dzieci jako kolejne pokolenie takie samo wyrośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysyp pojebusów ( przepraszam - komentatorów ). Tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze gość wcale nie zabił brata, bo ter umar dopiero sporo później w szpitalu. Czyli zabujstwa nie było. Po drugie, siostra jest współwinna, bo nie gasi sie płonącej cieczy (denaturatu) wodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Denaturat to nie jest jakiś napalm, można gasić wodą, bardzo szybko przestaje się palić. Poza tym nie był w mieszkaniu tylko na progu, więc pewnie nawet nie miało się co obok zapalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...