Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kto im będzie płacił,skończą jak na Kawiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu! 986 będę dzwonił teraz jak zobaczę jakiegoś pijanego świniaka, niech straż miejska robi coś pożytecznego, a Policja niech łapie złodzieja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli klient z kasą -to leżak lub z domówki, pozostali nadal szpital gratis. Miejsce diablskie bo , pleban nie poświęcił. Pytanie kto będzie miał dostęp do kartoteki pobytów? Przy rozwodach będzie to absolutnie potrzebne.Praca- Ile osób to administracja ? a ile do użerania się?Jakie pobory ? skoro to państwowe a nie prywatne.Ten artykuł to poradnik? czy relacja z wydarzenia-jeżeli to drugie to do poprawki redaktorzyno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te PUŁKOWNIKI oglądające to miejsca szukają ??? Tak się dziwnie zachowują jakby pierwszy raz widzieli izbę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym co nie mają kasy zlecić sprzątanie miasta aby odrobili dług bo mam nadzieje że komornik za męża pijaka nie będzie ściągał z pensji żony która niestety jest pozostawiona z problemem męża alkoholika sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie a czarny poświecił przybytek? Bo jak nie to plajta jeszcze w tym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym mowa? Czy miałbym motyw skłamać, skoro nie ma sprawy? Dlaczego nie ma prawy? Dlatego, że w RP ma miejsce bezprawie. Prokurator odrzucił zasadność wtargnięcia policji. Oglądam film przed godz. 22.00. W tym dniu jestem sam. Jest cicho, ledwie słyszę głos z telewizora. Jeden niewłasciwy telefon. STOP!!!! Jeżeli wykonałem telefon w polskiej sprawie, a rozmówca nie miał na to ochoty, to mógł w kazdej chwili się rozłączyć. Zrozumiano!!!! Jednakże debil zapragnął chuj wie czego, bo na pewno nie sławy. Sprowadził policję, straż miejską i pogotowie ratunkowe. Oświadczyłem, że moje samopoczucie jest wspaniałe, więc zbędna jest troska o moje zdrowie. OTWIERAJ, BO WYPIERDOLIMY CI DRZWI. DOBRZE, ZARAZ BĘDZIE STRAŻ POŻARNA. Biorą się do wyjebania drzwi. Dobrze, wychodzę. Nic nikomu nie zrobiłem. Byłem w domu sam. zabrali mnie na policyjną izbę i zapewnili, że rano, po zbadaniu alkomatem pójdę do domu. Za izbę zapłaciłem niespełna 200 PLN. Niestety, nie wypuszczono mnie na wolność. Gdybym był mściwy, to wypierdoliłbym trzech do Św. Piotra, na 100%. Pamiętaj, nie mieli podstawy, nawet jeżeli podczas rozmowy telefonicznej padło niecenzuralne słowo. Nie wiadomo, czy padło, a jeśli padło, to nikt tego słowa nie słyszał. Po wyjściu ledwie mnie odratowała żona. Umierałem i mam na to wielu świadków. Widać było, że się kończę. Nie miałem siły chodzić i przy tym spadała waga ciała. Czy wiecie, co z nimi zrobię? Oczywiście już ich wysłałem do Św. Piotra. Samą myślą. Zbrodnie przeciwko narodowości polskiej nie będą przedawnione. Zrozumiano!!!! Wyrok jest ostateczny i tak się stanie, na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pić, to porządnie, żeby przekroczyć 4 promile, wtedy będzie za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie a czarny poświecił przybytek? Bo jak nie to plajta jeszcze w tym roku.
 
No własnie a czarny poświecił przybytek? Bo jak nie to plajta jeszcze w tym roku.
Czarny  "przybytek" (akurat) poświęcił...- pokazywali w Panoramie Lubelskiej. Nawet śmieliśmy się z żoną "czy agencje towarzyskie też czarny poświęca kropidłem?" :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak katolik, to o stolik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pij i żyj, na starość torba i kij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co liczysz? Chcesz się zabrać razem z nimi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "słyszę" poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baczność!!!! Sztywno!!!! KAŻDY POZNA PRAWDĘ PRZY NIEPRAWDZIE, BO TYLKO Z FAŁSZU WYNIKA ZARÓWNO PRAWDA JAK I FAŁSZ. O TYM, CO W TEJ KONIUNKCJI PRZEWAŻA DECYDUJE CZŁOWIEK, KTÓREGO WYSTARCZAJĄCO WYPOSAŻYŁ BÓG. Pamiętne " Róbmy swoje" brzmi jak rozkaz okupanta - więc okupant czyni swoje! Dum czy Referen dum czy Referen zapowiadają nam nie frajeren. W uściskach gładkich bez męskich tonów oddali wszystko z wyjątkiem dzwonów. Nie szkoda gadać nie szkoda gadać nie widać konta nie widać dziada, nie szkoda gadać nie szkoda grać nie szkoda czynić tego na raz. Dum czy Referen dum czy Referen zapowiadają nam nie frajeren. W prostych pytaniach zawiłość zła, nikt jej nie pojmie ot tak raz dwa. Nie szkoda gadać nie szkoda gadać nie widać konta nie widać dziada, nie szkoda gadać nie szkoda grać nie szkoda czynić tego na raz. Dum czy Referen dum czy Referen zapowiadają nam nie frajeren. W trudnych zadaniach zawiłość zła, nikt go nie zniszczy bez poli-zła. Nie szkoda gadać nie szkoda gadać nie widać konta nie widać dziada, nie szkoda gadać nie szkoda grać nie szkoda czynić tego na raz. Dum czy Referen dum czy Referen zapowiedzieli nam walkę z cieniem. W pluralnym świecie przewodzi ściema wszyscy ją czują, nic się nie zmienia. Nie szkoda gadać, nie szkoda gadać, bo nic się nie należy DLA POLSKIEGO DZIADA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztywno!!!!NOWOCZESNY NIEWOLNIKU Z POLSKI, NIE JESTEŚ CZAROWNIKIEM, LECZ ZWYKŁYM ŚMIERTELNIKIEM Z KRAJU, KTÓRY JEST UBEZWŁANOWOLNIONY PO WSZYSTKIE CZASY. POLACY SĄ I POZOSTANĄ NA ZAWSZE NOWOCZESNYMI NIEWOLNIKAMI PANÓW ŚWIATA! WASZA NAUKA ISTNIEJE NIE NA RZECZ WASZĄ, LECZ NA RZECZ NASZĄ. STĄD W ŻADNEJ DZIEDZINIE NIE MACIE PRAWA DO BADAŃ NAUKOWYCH NA ETAPIE FINALNYM. NIE MACIE TEŻ PRAWA DO DOKONYWANIA ODKRYĆ, KTÓRE MOGŁYBY ROZSŁAWIĆ KOGOKOLWIEK Z POLSKI. NIGDY NIE OTRZYMACIE PRAWA DO WDRAŻANIA WŁASNYCH NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII, ANI PATENTÓW, KTÓRE MOGŁYBY WZMOCNIĆ DANY NAM W PREZENCIE WASZ KRAJ! WASZA MARIONETKOWA WŁADZA I WASI PODWÓJNIE UBEZWŁASNOWOLNIENI GENERAŁOWIE SĄ NASZYMI PACHOŁKAMI. MY DECYDUJEMY I DECYDOWAĆ BĘDZIEMY, GDZIE I KIEDY POLSKI ŻOŁNIEŻ MA WALCZYĆ NA RZECZ PANÓW ŚWIATA. grupa trzymająca władzę nad światem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ohydne, jak pijany się brandzluje, a kogoś to cieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol i inne używki są dla słabeuszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, ze to jest bardzo trafne przyporzadkowanie nałogów. Ale ten człenio, który nie pije i nie pali ma mnóstwo robali, a jesli nawet jest bez robali, to pęka przed niektórymi z nałogami. Skoro jestes taki gieroj, to ogłos całemu swiatu moje wnioski twórcze. Jeśli nie, to nie pierdol!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu dla kobiet tylko dwie sypialnie, a dla meżczyzn trzy??? Żądamy równouprawnienia! Od jutra pikieta pod Izbą Wytrzeźwień polskich feministek! W niczym wszakże nie ustępuje kobieta mężczyźnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...