Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
fuck z nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co płacić za te wypociny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłem w tej firmie i te jej audyty to są takie że szok.Dostaliśmy na konwój auto którym później przez jego "sprawność" dachowaliśmy i oczywiście SOLID dupę wypiął i tyle.Olałem tą firmę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracował w Solidzie w Bielsku-Białej początkiem lat 2000 i szczerze nikomu tej firmy nie polecam. Wygrałem z nimi w sądzie odszkodowanie i innym również polecam tą drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałby się protest na całą Polskę... Mamy umowę zelcenia a mamy kierowników, wyznaczone miejsca pracy oraz grafiki. Tj umowa zlecenie? Tj niewolnictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEEEEEEE BEEEEEE cała ta ochrona to jedne wielkie G wszystkie firmy tylko doją pracowników a prezesi sie bogacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solid to masakra. Jak palił się kukturomaniak w leklerku dwóch ochroniarzy rzuciło się na pomoc. Nawdychali się przy tym wielu różnych pierwiastków, wylądowali w szpitalu, po wyjściu z którego bali się, czy nie zostaną zwolnieni. Zamiast pochwał dostali burę od przełożonych i od pani dyrektor galerii. Żeby było śmieszniej, pracownik, ktory wezwał wtedy straż pożarną tak wytłumaczył gdzie się pali, że strażacy znaleźli się pod... Media Marketem. Robota po pincet godzin miesięcznie, a jak się nie podoba to do widzenia. Rozmawiałem z ochroniarzem, który do pracy przyszedł na noc w wigilię, a do domu wyszedł rano na drugi dzień świąt. Współczesne niewolnictwo, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A firma amlux ? Spolka solidu zajmujaca sie sprzątaniem. W Lublinie maja najgorsza opinie. Oszukują na kasie. Placa co dwa miesiące. W amluxie jest taka jakby kierowniczka chociaż ciężko nazwac jak kierowniczka, zatrudniona po znajomości. Odradzam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przyjadą do Poznania... Pan Jacek L. i Andrzej G. na czele z przyglupem z warszawy doprowadza niedługo do upadku tego oddziału...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinem kieruje pożal się Boże inspektor Waldemar k który jest ubeswolniny przez kolejnego pożal się boże kierownika z wawy (sloik).. Takich osowialych osiolkow solid pitrzebyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda wyzysk i obozy pracy mobing i zastraszanie i podpisywanie dokumentów inblanko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było by świetnie jakby jakiś dziennikarz może jakiś poseł zajął się tematem tej firmy. Przeswietlil ja i pomógł nam zwykłym ludzie. Piszcie ludzie żalcie się może ktoś nam pomoże. Zrzeszmy się w jedność. A nie solid sobie robi państwo w państwie. Sami prawo robią. Pity wysyłają zwykłymi listami gdzie w prawie jest napisane że musi być poleconym Ludzie na.pit można wziąć pożyczkę i co wtedy? Pracujemy ponad nasze siły po 300 godzin by wziąć 2000 tys wypłaty i to w ratach i nie na czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umowy inblanko bez stawki bez daty nic zero abyś.ty im podpisał. Z wszelkimi odpadami solid jakąś grupa solid z solidnem, agencja solid i wiele wiele innych. Za l4 biorą z twojej stawki godzinnej im więcej godzin robisz tym więcej zabierają. Świnie i tyle. Nie szanują człowieka w ogóle zero a wypłata na raty jak to poprzednicy piszą... Nie wiem kto dopuścił do tego ze niewolnictwo wróciło ale niech się ktoś znajdzie kto to naprawi Liczę na was moi drodzy posłowie PiS robicie dużo zamętu i trzepia portami i dobrze wescie się za te firmy ochroniarskie te molochy które by ukryć kapitał zakładają podfirmy o podobnych nazwach. I płacą grosze że żyć nie idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Audyt wewnętrzny haha przecież hasło solid nie strzelamy sobie kolano, nie róbmy we własne gniazdo. Tam jest potrzebny wnikliwy audyt zewnętrzny.. I kontrola inspekcji pracy by podać firmę o stosunek pracy pracowników którzy mają umowę zlecenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie firmy ochrony to typowy folwark. Kierownik ma być ekonomem i synem bo.... Trza wycisnąć ile się da z ludzi, ze sprzętu... Łamanie praw pracowniczych na każdym kroku. A najciekawsze jest to... Że ochroniarzom się to podoba. Nie protestują, nie strajkują... Ogólne zadowolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że nie protestują bo boją się że stracą pracę. A to jest ich jedyny pieniądz. Pewnie ze strajk był by rozwiązaniem ale co będzie jak się kilka osób wyruszy. A oni solid jednostki zlikwiduje zlikwiduja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie racje koledzy solid to syf okropny niech PIS  się nimi zajmie  stawki smieciowe i umowy też 12 zł na godz od września to też wielkie g....nie polecam tego bagna w cerfurach syf brak ubrań     na nowe nie ma co liczyć syf jeszcze raz syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko w cerfurach. Biedronki, interakcje. Najlepsze jest to że pracujemy na umowy zlecenie a należy się nam umowa o pracę. Na umowę zlecenie nie masz kierownika grafiku itp. I tym się różni mowa zlecenie od umowy o pracę. Zbierać dowody zdjęcia itp i do sądu cywilnego potem sądu pracy i jedziemy z nimi. Strajk strajk strajk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co ta firma oferuje swoim klientom to jest jakaś farsa...i jak widzę po ostatnich propozycjach innych usług, z którymi dzwonią do mnie konsultanci tej firmy trzeba czekać na dzień kiedy firma ogłosi upadłość. Ja już się na tego typu usługi nie dam się nabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie widzę w Myszkowie na ulicy Puławskiego przy markecie Careffur jak ponowie leżakują na rozłożonych fotelech... oczywiście nie jest to jedyny przypadek gdzie notorycznie widać jak panowie w samochodzie ucinają drzemke. Sami sie godzicie na takie a nie inne warunki pracy a na umowe zlecenie pracuje 3/4 ludziw tym kraju i sami sobie jesteśmy winni bo sie na to godzimy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...