Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od 500 zł do ponad 20 tys. zł. Nagrody dla pracowników Urzędu Miasta Lublin (lista)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 kwietnia 2017 r. o 09:42 Powrót do artykułu
MOZE NIE SA TO DUZE NAGRODY A MOTYWACJE SA SMIESZNE I CZAMBUL PRZYPOMINAJA TAMTE CZASY.POPROSTU OTRZYMALI ZA TO,ZE ZYJA I PODPISUJA LISTY OBECNOSCI.NIKTORZY ZA WZOROWA OTRZMALI NAWET 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja mam wrazenie ze osoby pracujace w urzedzie to wzory do nasladowania ;) hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w takim razie za co otrzymują comiesięczne pensje, skoro za to co należy do ich obowiązków aż tak wysokie nagrody dostają? Mówię oczywiście o tych wysokich nagrodach, a nie 500, 700 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie na ostatnią pozycje w tabeli. Specjalnie umieścili na końcu (poza sortowaniem alfabetycznym) 22tyś zastepca prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niemogę... 22 tysiące nagrody? To ludzie za rok tyle nie zarabiają a tu takie szastanie kasą z naszych podatków. Wybory w przyszłym roku - podziękujemy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłoby może w tym nic dziwnego gdyby nie skumulowany niedobór finansowy miasta przekraczający 1 mld złotych, dług publiczny przekraczający 1,25 mld złotych, oraz skumulowane straty i zobowiązania finansowe spółek z udziałem lub akcjonariatem miasta, które również przekraczają 1 mld złotych. Taka spółka bez jakiejkolwiek odpowiedzialności, a finansowana z pieniędzy tych, których próbuje się pozbawić prawa dostępu do informacji i głosu przy każdej nadarzającej się okazji. Ma kto budować mury, oj ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wszystkich urzędach wypłacają takie nagrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis jeszcze nie zaczął rządzić jak premie swoim rozdał Za poprzednich rządów PiS oburzało się na istnienie gabinetów politycznych w ministerstwach. Krytykowało to, że stanowiska w resortach obsadzane są młodymi, często niedoświadczonymi, działaczami partyjnymi czy asystentami posłów i ministrów. A teraz? Samo wydaje na nie fortunę z naszych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo więcej przelewamy na Rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wynika z informacji z ministerstw, od listopada 2015 roku, czyli odkąd PiS objęło władzę, na nagrody dla pracowników gabinetów politycznych wydano co najmniej 399 tys. zł! Co najmniej, ponieważ m.in. MON i resort sprawiedliwości odmówiły podania takich informacji! Czyżby miały coś do ukrycia?  Zobacz, ile pieniędzy na nagrody wydali ministrowie Ministerstwo Środowiska – 90,46 tys. zł Ministerstwo Spraw Zagranicznych – 66,5 tys. zł Ministerstwo Energii – 54,4 tys.  Ministerstwo Cyfryzacji – 42,6 tys.zł  Ministerstwo Skarbu Państwa – 28 tys.zł  Ministerstwo Rozwoju – 26,3 tys.zł  Kancelaria Premiera Rady Ministrów – 26 tys. zł  Ministerstwo Rolnictwa – 24,3 tys. zł  Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa – 22 tys.zł  Ministerstwo Edukacji Narodowej – 8,5 tys.zł  Ministerstwo Finansów – 6,071 tys. zł  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji – 4,2 tys.zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w urzędach marszałkowskich i miasta Lublin znowu nagrody dla funkcjonariuszy PO /PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wszystkich urzędach SAMORZĄDOWYCH wypłacają takie nagrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A urzedzie woj dla pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w urzędach marszałkowskich i miasta Lublin znowu nagrody dla funkcjonariuszy PO /PSL - ech wstydu nie mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dużo więcej przelewamy na Rydzyka.
 
Nie przesadzaj jedyne 37 tys zł miesięcznie to żaden pieniądz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłoby może w tym nic dziwnego gdyby nie skumulowany niedobór finansowy miasta Lublina prowadzonego przez PO - przekraczający 1 mld złotych, dług publiczny przekraczający 1,25 mld złotych, oraz skumulowane straty i zobowiązania finansowe spółek z udziałem lub akcjonariatem miasta, które również przekraczają 1 mld złotych. Taka spółka bez jakiejkolwiek odpowiedzialności, a finansowana z pieniędzy tych, których próbuje się pozbawić prawa dostępu do informacji i głosu przy każdej nadarzającej się okazji. Ma kto budować mury, oj ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze pracują to dostają nagrody. Ja tam nie mam nic przeciwko. Akurat ekipa prezydenta Żuka dużo zrobiła i wciąż robi dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd zadłużył POlskę i kredyty dalej biorą na 500 = i co i NIC ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłoby może w tym nic dziwnego gdyby nie skumulowany niedobór finansowy miasta Lublina prowadzonego przez PO - przekraczający 1 mld złotych, dług publiczny przekraczający 1,25 mld złotych, oraz skumulowane straty i zobowiązania finansowe spółek z udziałem lub akcjonariatem miasta, które również przekraczają 1 mld złotych. Taka spółka bez jakiejkolwiek odpowiedzialności, a finansowana z pieniędzy tych, których próbuje się pozbawić prawa dostępu do informacji i głosu przy każdej nadarzającej się okazji. Ma kto budować mury, oj ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...