Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od dziś drzwi w autobusie miejskim otworzysz tylko guzikiem

Utworzony przez paweł, 2 stycznia 2012 r. o 17:20 Powrót do artykułu
Instrukcja obsługi naciśnięcia guzika!? A to dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura! Jechałam dziś 3 razy autobusem, z czego 2 razy 17ką, która to linia jest obsługiwana tymi nowszymi autobusami, i w żadnym z trzech nie musiałam naciskać jakiegokolwiek guzika. Bzdura2 Na żadnym z 7 mijanych przystanków (w obie strony to 14) nie było żadnego plakatu, zawiadomienia czy nawet świstka. Zarząd komunikacji miejskiej jak zwykle ograniczył się pewnie tylko do Krakowskiego i Racławickich i uważa, że sprawę załatwił prawidłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pomysł jest bardzo dobry,w innych krajach to standard od wielu lat więc i my się przyzwyczaimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj wcale nie, mialam okazje przejechac sie kilka razy autobusami i kierowcy tez otwieraja drzwi. Zreszta jesli chodzi o informacje to niby byly chyba dwa miesiace od pojawienia sie info o tym ze cos takiego zostanie wprowazdone ale bardzo wiele osób nie ma o tym pojęcia i czesto jest tak ,że stoja przy drzwiach zastanawiajac sie dlaczgo sie nie otwieraja, albo znajduje sie jedna osoba ktora nacisnie i dzieki temu reszta jest "uratowana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem jest to zbędne. Co to ma na celu? Jaki był problem, gdy drzwi otwierał kierowca? A jeśli ktoś wsiada i ma zajęte ręce, coś trzyma na przykład, to co ma zrobić? Według mnie nie ma to jakiegoś większego sensu, ten cały guzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."dodaje Justyna, studentka z UMCS, która jechała wczoraj autobusem na uczelnię" W Nowy Rok studentka na uczelnię? To chyba na jakieś indywidualne "zaliczenie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś co miało być ułatwieniem dla ludzi staje się tylko utrudnieniem. jechałem dziś do pracy; Guzika choć podświetlony to i tak nie widać, bo zabłocony. Domyśleć się można, że gdzieś tam jest skoro kierowca nie otwiera drzwi. Gdy znalazłem guzik dotykałem do, żeby otworzyć drzwi, ale te się nie otwierały. autobus brudny, bo pagoda jest jaka jest, ale czy nie można przetrzeć samego guzika, który nie reaguje nawet jeśli się go własnymi ciuchami nie wytrze? a kierowca nic, żadnej reakcji;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł akurat jest bardzo dobry, tylko niech działa we wszystkich autobusach posiadających naklejki. No i ludzie też nieraz stoją, gapią się na naklejki, a i tak nie czają o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek napisał:
Moim zdaniem jest to zbędne. Co to ma na celu? Jaki był problem, gdy drzwi otwierał kierowca? A jeśli ktoś wsiada i ma zajęte ręce, coś trzyma na przykład, to co ma zrobić? Według mnie nie ma to jakiegoś większego sensu, ten cały guzik.
A Ty co?! -nieprzytomny czy nawiedzony?! Czy to takie trudne do zrozumienie,że dzięki temu: w zimie autobus niepotrzebnie się nie wyziębia,a latem schłodzone wnętrze autobusu nie jest nagrzewane przez niepotrzebnie otwierane drzwi. Ludzie nie potrafią używać Ciepłego Guzika? -kilka razy zostaną na przystanku przez nieotwarcie drzwi,to się nauczą go używać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ass napisał:
..."dodaje Justyna, studentka z UMCS, która jechała wczoraj autobusem na uczelnię" W Nowy Rok studentka na uczelnię? To chyba na jakieś indywidualne "zaliczenie"
...bo to blondynka była!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lbn ale mieszkam w Krakowie Tutaj od dawna jest taki sysem guzików. Niewiem jak było na poczatku ale teraz nikt nie ominie wciśnięcia takiego guzika nawet w trakcie jazdy :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby proste, ale… Np. w przegubowcach z automatami biletowymi na przycisk mają działać wszystkie drzwi, w tych "mówiących” damskim głosem tylko trzecie i czwarte, a w tych, które nie mają głosowych zapowiedzi – drugie lub drugie i trzecie
Panie "redchtórze" po cholerę to tak ludziom w głowach mącić? Tak ciężko napisać, że "Ciepły Guzik" obowiązuje przy tych drzwiach, na których znajduje się naklejka "Otwórz drzwi przyciskiem"??? Nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych, nie bądźmy pewex'ami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...