Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Starosławskiej nie chodzi o dobro pacjentów (na Kraśnickiej operowani są też mężczyźni z np ginekomastią-przerostem gruczołu piersiowego),ale o to, że skończy się jej monopol, bo już nie tylko drogą pantoflową będzie można się dowiedzieć, iż są inni bardzo dobrzy specjaliści. Jestem kobietę i chcę mieć wybór...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj boli boli ze sie monopol skonczy a i za tym kaska poleci wszystko blokujecie monopolisci. w zamosciu tez mial powstac duzy oddzial jak na te tereny ale oczywiscie nie powstanie bo monopolista do tego nie dopuscil z krasnickimi to samo chcecie zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital na Kraśnickiej trzeba restrukturyzować i profilować, a nie na szybko i na krótko tworzyć coś nowego. Nie wiem, czy byliście na Kraśnickiej- przecież ten moloch się rozpada pod własnym ciężarem. Nienowoczesny, bez pomysłu. Nowy oddział ma w zamyśle sprawić, że szpital wyciągnie na to trochę pieniędzy, ale de facto ten oddział przyczyni się do dalszego zadłużania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pixie, tak z czystej ciekawości - jak chcesz wyprofilować Szpital tej wielkości, siłą rzeczy przeznaczony do oferowania kompleksowych świadczeń mieszkańcom miasta i regionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...