Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odkurzaczem wypompowywał paliwo z samochodu, tego się nie spodziewał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 grudnia 2017 r. o 10:06 Powrót do artykułu
kolejny geniusz, jak ten co tankował gaz do BMW bez zbiornika. I dalej twierdzicie że oni będą pracować na nasze emerytury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odkurzaczem odkurzaczem polecimy chen na spacer.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tato mamo, ja wariat, kup mi komisariat. Kto narobił takich świrów? To chyba nie Polak, tylko jakaś swołocz ze świata. Innego wytłumaczenia nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny idiota,ale może takiemu i lepiej,żyje sobie w swoim małym bajkowym świecie pełnym cudów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden pompuje gaz do środka BMW, tyle, że wymontował butle, drugi leje benzynę zamiast diesla, inny używa odkurzacza do wypompowania benzyny. Dzień świra to mało powiedziane. To nie dzieje się naprawdę, ja śnię, uszczypnij mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Starty właściciel stacji oszacował na 16 tys. zł. " Włączcie sobie słownik w Wordzie, żeby wam błędy podświetlał bo z takim bykiem dopuścić newsa do internetu to świadczy o wydawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gimnazjum nie było takiego przedmiotu jak Technika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie zatankował pod korek, bo by mu zatrzymało pistolet i wziąłby zapalniczkę, żeby poświecić przy wlocie do baku i sprawdzić, czemu więcej nie leje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie wypił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że go nie zabił jednego śmiecia bez mózgu mniej. Wykopek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mentalna gimbaza , najlepszy dowód na "skuteczność" cudownej publicznej edukacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć na 1000sposobów! Taki odcinek kiedyś oglądałem jak kolesie kradli paliwo i skończyło się to gorzej niż z tym młodzieńcem! Faktycznie miał więcej szczęścia niż rozumu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to zawsze mówi ksiądz już powinien pić wodę ze źródła życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto inspiracji. Jak nie kopa w basenie to z odkurzaczem na benzynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaimponował mi, to zaiste fantazja ułańska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie więżę.musi to byc jakis fejk.Historia raczej zmysląna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice tego tworu są chyba mega dumni że ich syn jest po prostu najzwyczajniej idiotą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi,jeden pompuje gaz do samochodu z którego wymontował zbiornik,drugi gigant odkurzaczem wyciąga paliwo ,gdyby użył zwykłego węża i sam zassał to byśmy skorzystali na lepszym środowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak z Łęczyńskiej, a ci na Brooklynie to zawsze fantazję mieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...