Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odnalazł się zaginiony 5-latek

Utworzony przez :), 26 kwietnia 2013 r. o 20:10 Powrót do artykułu
No to chłopak narobił babci stracha! Mam nadzieję, że babcia doszła do siebie, bo pewnie była bliska obłędu. Dobrze, ze wszystko dobrze się skończyło. I pomyśleć, że 28 lat temu, kiedy byłam w wieku chłopca sama już chodziłam na podwórko. Czasy się zmieniają... Ja swojej córki tez nie puszczam bez opieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziecko znaleziono śpiące pod łóżkiem, przynajmniej tak napisali: http://www.lublin112...lo-pod-lozkiem/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trwoga to do ... OPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulturalnie w akcji 2 radiowozy należące do OPP Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
No to chłopak narobił babci stracha! Mam nadzieję, że babcia doszła do siebie, bo pewnie była bliska obłędu. Dobrze, ze wszystko dobrze się skończyło. I pomyśleć, że 28 lat temu, kiedy byłam w wieku chłopca sama już chodziłam na podwórko. Czasy się zmieniają... Ja swojej córki tez nie puszczam bez opieki.
Stracha? Powinna szanowna babcia ponieść koszty poszukiwań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...