Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tylko po co te dopalacze - fantazje mieli ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żadnej paniki nie zauważyłem. Z balkonu widziałem, że ludzie w większości nic sobie z tego przelotu nie robili. Niektórzy tylko zadzierali głowy wypatrując samolotów. A z dzieciakami to juz tak jest, ze niektóre płaczą z byle g.wna. Widocznie odziedziczyły to po rodzicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ wielka niedogodność ojoj. Takie samoloty i taki huk mamy codziennie w Lubartowie. Zapraszamy na "pokazy lotnicze" zwłaszcza między godz. 13 a 15. Lecą seriami (po 2-3) w kierunku Sernik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie nad wioskami im lepiej latać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy znowu będą latać?Ja chcę jeszcze bo to super zjawisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za głośno ? A poranne dzwony kościelne nie przeszkadzają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej mnie denerwują czerwone ryje ze wsi w swoich pierdzących stjuningowanych w szopie "bolidach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Puławami tez byśmy chcieli obejrzeć F-16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy znowu sie pojawią f 16 ?? fantastyczne zjawisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
Bardziej mnie denerwują czerwone ryje ze wsi w swoich pierdzących stjuningowanych w szopie "bolidach"
żal ci twój biedny tyłek sciska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi trzeba przyzwyczajać że żyją w XXI wieku. W zacofanym "mieście" Lublinie PISowsko -radiomaryjowa ciemnota czerpiąca wzorce z czasów średniowiecza, boi się samolotów bo nigdy takowych nie widziała. Jak dziad(y)ki zrozumieją że od ponad 100 lat na niebie oprócz ptactwa pojawiają się samoloty to się może przestaną się bać. Fenomen mieszkańców "miasta" Lublina jest zadziwiający. Podejrzewam że zbyt często w telewizji wyświetlany jest film z rolnikiem w roli głównej, przeganiającym samolot z własnego nieba. Lublin miastem "Samych swoich".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po bólu, legalnie to legalnie, a jak ktoś ma jakieś ale, to niech dzwoni codziennie do COP u z zapytaniem o trasy lotów naszych jastrzebi, informacja pewna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal ci twój biedny tyłek sciska?
Raczej śmiech i litość. BTW Chodziło mi o hałas. Mało domyślny jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jak dziecko sobie śpi w domu i się budzi z placzem to juz jest mniej fajnie. tym bardziej ze sie nie moze uspokoic pozniej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja fotka!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym chciał zeby te f16 nad cycowem latały troche nizej bo wcale ich nie widze bym był wdzieczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łojezu! Djabeł przeleciał! Olaboga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać na msze i bóg przepędzi czarta z nieba. Może samoloty się popsują, może spadną, a może będą hałasować komu innemu. Byleby nie u nas. Bo jak będą tak nisko latać to jeszcze postrącają krzyże z kościelnych wierz i wpędza czarnych w koszta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sobie wyobrazić, że poznaniacy, luboniacy itp. mają ten horror codziennie. Startujące samoloty z dopalaczami ryczą nad nami . Tak jest po kilka razy dziennie, nie możemy wychodzić na spacery z dziećmi. Pomimo, że mam piękny ogród dziecko musi spać w domu, pies wdziera się siłą do domu a ja przeklinam wolność, ludzi, którzy zgotowali nam ten los, że żyjemy ciągle jak na wojnie. Dzieci siedzą w szkołach z pozamykanymi oknami bo nie można prowadzić lekcji. Nic nie słychać oprócz ryku silników. Wszystkim, którzy zdecydowali i decydują o moim zniewoleniu życzę aby los odpłacił im tym samym.życzę im żeby ich też ktoś tak upodlił jak "oni" mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest wszystko caly plan sytuacyjny lotow: ######www.amc.pata.pl/aup.php TSA 4 od A-G to lubelszczyzna Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...