Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogród Saski otwarty. Jak wygląda po przebudowie? (zdjęcia)

Utworzony przez Administrator, 2 grudnia 2013 r. o 17:18 Powrót do artykułu
Tu był SPAM
Ostatnio edytowany 3 grudnia 2013 r. o 10:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tam ślicznie -wręcz WONDERFULICZNIE !  Dziś byłem, widziałem :) Małkontenci -narzekacze: teraz czas na was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spodziewałam się , że będą jakieś stylizowane lampy, bramy, fontanny, pomosty, kładki full wypas, ładnie jest ale za 13mln zł (!!!!!!!!!!) chyba można się było lepiej postrać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę tam nawet 1/3 tej kwoty którą podobno zainwestowano w odnowę. Zdecydowanie się zawiodłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem malkolmntentem:) ale jak słysze o wydanych 13 milonach a przy stawie wisi stara pordzewiała tabliczka:"uwaga wysoki brzeg", fontanna też bije po oczach swoją brzydotą na tle odremonowanych alejek. Ciekawy pomysł to wysypanie placu zabaw kamieniami, Pewnie to do zabawy i rzucania przez dzieci, bo napewno nie ułatwi jazdy rodzicom z wózkami. nie rozumiem też idei alejek przzypominających wydeptane ścieżki w lesie, dziś nie było chlapy a buty po kostki można było ubrudzić. Wiem narzekam ale 13 milionów to sporo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remont byl poto zrobiony, zeby decydenci Ratusza mogli przytulic po pare groszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pójdę zobaczę, ale fotki na kolana nie rzucają .. to raczej porządkowanie ogrodu niż jego rewitalizacja itp itd... zakładma się o 1 000 zł że min 1 mln poszedł do kieszonki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero co otworzyli Ogród Saski a już jest spór czy z pieskami czy bez. Ciekawe czy właściciele czworonogów chcący korzystać z Parku słyszeli o tym że zagranicą jak się wychodzi z pieskiem to zabiera się ze sobą torebkę na jego kupki. A miejsce gdzie piesek się załatwił powinno być pozostawione w takim stanie aby sam właściciel pupilka nie obawiał się rozłożenia kocyka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie, tylko w tym co w Parku zrobili wcale nie widać tych 13 milionów... Następna rzecz jaką powinna być zrobiona po zakończeniu revamp-u to audit lubelskiego Ratusza... :)))  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwowałam cała inwestycje od początku, nie spodziewalam się wiele - w parku albo nie było pracowników albo pojawiali się pojedyńczo. Nie wiem gdzie poszły pieniadze, ale napewno nie znajdziemy ich odzwierciedlenia w parku. Acha szukałam tych nowych drzewek, bardzo cieżko znaleźć - może sa tak małe??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia zapierają dech w piersiach, doskonale ujmują cały park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 milionów.... na co poszły te pieniadze, bo przeciez nie na ogród. Nawet na spacer z dzieckiem nie mozna sie tam wybrac. Alejki wysypane najtanszym grubym piachem z jakąś glina, która brudzi obuwie. Nie ma mozliwosci spaceru z wozkiem dziecięcym, bo koła zapadają się w tej glinie. O rolkach czy hulajnodze nawet nie wspominam. Nie pokuszono sie nawet o plac zabaw dla dzieciaków (w miejscu gdzie byc powinien jest jakas mala imitacja placu z minimum atrakcji). Ale ktos zadbal, zeby pomimo braku placu zabaw bylo tam bardzo niebezpiecznie. Umieszczono tam cos na kształt ściany do wspinaczki o STALOWYCH ostrych narożnikach... zgroza. Odwodnienie nowych "alejek" o ile mozna tak nazwac trochę piachu jest zrobione totalnie źle bo wiekszość wody wyplywa na trawniki i je wymywa, a alejki asfaltowe są brudne i zabłocone. Mialem nadzieje, że po odnowie bedzie to przyjemne miejsce do pospacerowania, ale niestety miasto bezmyslnie pograżyło to miejsce marnujac przy tym ogromna ilosc pieniędzy. Miałem nadzieję na mile spedzony czas, a z parku wyszedłem z kwaśną miną i ubłoconymi butami. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...