Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogrzewanie może sporo podrożeć

Utworzony przez Michał23, 29 grudnia 2008 r. o 09:18 Powrót do artykułu
Przez ostatnie lata ogrzewam mieszkanie przez 4 miesiące,a dlaczego płacę za pozostałe 8 miesięcy,tego nie wiem.Jeśli koszty ogrzewania są rozłożone na cały rok,aby klient nie odczuwał drastycznie zawyżonych cen ogrzewania,to na to nie ma zgody.Temu tematowi powinna przyjrzeć się odpowiednia instytucja z ministerstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chiałabym zrezygnowac z kaloryferów w bloku. Mieszkam na LSM. Czy ktos juz to przechodził ? Jak to sprawnie przeprowadzić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku lat ogrzewam mieszkanie przez 4 miesiące,wiec dlaczego płacę za pozostałe miesiące?Dlaczego liczniki ciepła rozlicza się za cały rok,a nie za sezon grzewczy?Coś mi się zdaje że ktoś na tym żeruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3,4proc czy 4,4 proc to niewiele w Bełżycach spółdzielnia się nie rozdrabnia i podniosła od stycznia ogrzewanie o 30 proc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto mi powie jak działają mierniki na kaloryferach ? u mnie zakręcony na zero wykazał większe zużycie niż ten na 8 W zeszłym sezonie było odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mała~ napisał:
3,4proc czy 4,4 proc to niewiele w Bełżycach spółdzielnia się nie rozdrabnia i podniosła od stycznia ogrzewanie o 30 proc.
MOŻE TA CIEPŁOWNIA TO PREZESA SPOŁDZIELNI ALBO JEGO BLISKICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...