Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tylko w polandii takie rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już na więcej możle liczyć chłop, który kopnie psa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko w tym temacie. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sędzinie lub sedziemu zyczę z całego serca żeby w najbliższych dniach kogoś z jego bliskiej rodziny spotkał taki los jak dziewczyne która zgineła na pasach. W obronie własnej jak zabijesz/uszkodzisz bandytę dostaniesz więcej lat jak za zabicie na pasach. mam nadzieję że w pierdlu z tego mordercy zrobią cio...ę do zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś ukradnie Batona i dostanie więcej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wyrok za matactwo i zacieranie śladów czyli utrudnianie śledztwa a teraz czeakamy na wyrok za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cztery lata? Przecież, to śmiech na sali, za zwykłą bułkę ukradzioną ze sklepu dostają 3 miesiące, czyli wartość człowkeka oszacowano na 16 bułek :angry: Polska... to stan umysłu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok jest skandaliczny, niemoralny, nieadekwatny do czynów! Bardzo wsółczuję rodzinei, dzisiaj dostała kolejny cios !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pod celą znajdzie prawidłowy wurok za swój czyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba to wszystko pozostawić Bożej opatrzności. Ojciec Kasi powinien zastanowić sie co mówi bo przemawia przez niego złość i odwet To nie jest godne chrześcijanina. Miłosierdzie i przebaczenie - tym niech się kieruje lub niech o te łaski się modli by móc sie nimi w życiu kierować  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 lata więzienia za : śmiertelne potrącenie, nie udzielenie pomocy ofierze, mataczenie i fałszywe zeznania. Poza tym mógł być pijany, bo złapali go dopiero po 3 – 4 dniach, więc wóda mogła wyparować z organizmu.   A dla jego żony ledwo 1 rok i 4 miesiące w zawieszeniu (za mataczenie i fałszywe zeznania). ….................... Jakie znajomości ma to młode małżeństwo wieśniaków, że lubelski Sąd potraktował ich tak łagodnie (tak jak alimenciarzy i pijanych rowerzystów).   Przecież on będzie mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie po upływie połowy orzeczonej kary. Czyli „2 lata jak dla brata”. Parodia i kabaret w jednym. ….......................... Policjant to brzmi dumnie, no nie ?   :D   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jednocześnie sąd nie orzekł rekompensat finansowych na rzecz rodziców Kasi. Mogą oni starać się o zadośćuczynienie na drodze cywilnej."   Sędzia wydający taki wyrok pozamieniał się na rozumy z kim ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba to wszystko pozostawić Bożej opatrzności. Ojciec Kasi powinien zastanowić sie co mówi bo przemawia przez niego złość i odwet To nie jest godne chrześcijanina. Miłosierdzie i przebaczenie - tym niech się kieruje lub niech o te łaski się modli by móc sie nimi w życiu kierować
ma racje "oko za oko , ząb za ząb , śmierć za śmierć" !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AF ja nie wiem jakiego Ty jesteś wyznania, ale w katolickim jest tak, że jak jest wina to jest kara, a przebaczenie jest, gdy ktoś okaże skruchę, zadośćuczyni i odbędzie karę. Przebaczenie nie oznacza wybaczenia na zasadzie róbta co chceta, to proces wynikający z zachowania człowieka, który popełnił karygodny czyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest nic innego ,jak zaproszenie do takich zachowań na drodze,dobitny przykład,rozjeżdżać,zabijać na drodze i zaraz spier dalać,co za je bane ,komunistyczne rządy i prawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straciłem wiare w wymiar tej niby sprawiedliwosci ja pierdo.e gdyby to nie był policjant a dostał by 25 lat Jakis czas temu była wzmianka ze oskarżony dogadał sie z prokuratorem na $ lata no i po co było czekac tracic naszą kasę da dalszy proces jak już wtedy zapadł wyrok FARSA  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby pijany  policjant za spowodowanie wypadku ze skutkiem  smiertelnym  i ucieczke z miejsca wypadku dostal  4 lata to kpina a co z zona ktora zacierala slady i utrudniala sledztwo Mysle ze po wyjsciu z wiezienia sprawiedliwosci stanie sie zadosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem   PATOLOGIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem policjantem i widziałem wiele wypadków i zwłok. Nie miałem litości dla pijanych za kierownicą ale cała praca przy ujawnianiu tych drogowych potencjalnych morderców szła na marne za sprawą pobłażliwości Sądów w ferowaniu śmiesznie niskich wyroków. Ten były policjant popełnił conajmniej kilka przestępstw i występków.  1.Potrącił ze skutkiem śmiertelnym pieszą na oznakowanym przejściu 2.Nie udzielił pomocy i zbiegł z miejsca wypadku = tak jak kierowanie w stanie nietrzeźwości 3.Zacierał ślady zdarzenia poprzez naprawianie auta 4. Nakłaniał do nieprawdziwych zeznań zonę z którą jechał Śmieszną jest więc kara 4 lat pozbawienia wolności którą praktycznie oskarżony już odbył, ponieważ po odsiedzeniu połowy kary /areszt wlicza się w karę/ może starac się o darowanie  reszty. Według mnie kara nie powinna być niższa niż 10 lat bezwzględnego pozbawienia wolności z możliwością ubiegania się o darowanie reszty po conajmniej 8 latach i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to się dziwię kolegom policjantom,najpierw chleją razem a potem zamiast zabrać kluczyki lub żeby go chociaż odwiózł jeden trzeżwy,no chyba że chlali wszyscy i trzeżwych nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...