Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradł ponad 60 samochodów, brał nawet bajki. Seryjny włamywacz wpadł na Czubach (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2017 r. o 10:19 Powrót do artykułu
powinni gnoja do kamieniołomów na 10 lat wsadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo kuźwa już za pierwszym razem powinien mieć odcięty palec , tak prewencyjne , za drugim razem już całą rękę. Jesli złapie się złodzieja nawet na drobnej kradzieży to na 99% wiadomo że ukradnie ponownie. Po co są kary w zawieszeniu ???? Już pierwsza kradzież powinna być karana surowo (ale litości , nie więzienie a ciężkie prace społeczne) ale 1 kara powinna być taka żeby dać szansę , za drugim razem już bez litości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uciąć rękę prawą, po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym go dorwał to bym mu dał w ryja. Tak na początek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jeden z tych, co codziennie "opijają" "sukcesy" przy Tymiankowej ??? a możne chodzi o "inny" handel ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby ci łapska uschły za to co zrobiłeś !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny pewnie wypuszczony do tzw.domu??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapeczka przypomina magiczną torebkę Knuta Erika... z Kollektivet xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierniczę. Wielki sukces mundurowych pajaców ( nie mylić z policją )Po 60 włamaniach, po zgłoszeniu mieszkańców to jakieś nieporozumienie. Co te niedotryśniete muminki robią w czasie służby!? Gdzie te piesze patrole i spotkania dzielnicowych z mieszkańcami ? Mam już zredagowane pismo i wysyłam nie do KW w Lublinie, ale do Komendy Głównej - niech się tym zajmie. Nie wiem jak w innych dzielnicach. Na CZUBACH w Lublinie  ( OS WIDOK ) tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...