Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto to jest OKULISA???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosko recydywa dostaje w zawiasach... nic dodać nic ująć ... pieniądz rządzi w sądach.... jesteś biedny będziesz gnił w kiciu ... a inni będą robić ci jesień stulecia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli gnojek praktycznie wyszedł z tego cało. Jedyną karą dla niego będą więc roszczenia regresowe ze strony firm ubezpieczeniowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli gnojek wykręcił się z tego małym kosztem , jedyną prawdziwą karą będzie dla niego roszczenie regresowe firmy ubezpieczeniowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że firmy ubezpieczeniowe jak i sami poszkodowani będą domagać się porządnego finansowego zadośćuczynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seba trzymaj się, pier***ol internetowych hejterów, zakomplesionych "małych ludków" którzy nic w życiu nie osiągnęli poza zawiścią w kierunku innych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No istny kabaret Nowaki hehehe Uświadomił sobie naganność swojego postępowania hehehe Będzie musiał oddać prawo jazdy heheh Niektórzy mają fajnie - oddają prawo jazdy wtedy kiedy chcą heheh No istny kabaret N (jak Nowaki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten człowiek powinien pójść do więzienia bo już trzeci raz traci prawo jazdy za jazdę po pijanemu, to cud, że jeszcze nikogo nie zabił na drodze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przymusowe leczenie ? ... zresztą to nie wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie nie rozumiem co wnosi wyrok w zawieszeniu??? Nie jestem takze za bezwzględnym więzieniem w kazdym przypadku, szczegolnie ze to jest na koszt podatników. Kara powinna być taka żeby ją skazany odczuł i powinna służyć społeczeństwu. jak by połatał asaltem ulice albo popracowal na budowie jakiegoś hospicjum to moze by miał czs na przemyslenia. Dlaczego w polsce nie stosuje się tego typu kar???!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuriozum, dać zakaz recydywie zamiast zabrać prawo jazdy dożywotnio? Czy w tym kraju nigdy nie będzie równości przed sądem? Psychopata, który wcześniej zażywał a potem "leczył" dzieciaki w Klinice, cham i przestępca jest traktowany z łagodnością bo wyraził skruchę? buchahahahahha boki zrywam z takiego wymiaru sprawiedliwości. Nie jestem za bezwzględnym karaniem tylko za konsekwentnym piętnowaniem owych 3%, które jest niereformowalne. Tak panie Nowak, w mojej ocenie stanowisz te 3% marginesu społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzmysłowił sobie powagę czynu.... aż do czwartego razu, gdy kogoś zabije po pijanemu. Ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temu osobnikowi należ zabrać nie tylko prawo jazdy,ale też prawo wykonywania zawodu! kto zaręczy że nie będzie wykonywał operacji naćpany?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, a mówi się, że ludzie wykształceni niby tacy kulturalni, inteligentni. A tu proszę. Pan okultysta spowodował wypadek. I co wy na to wykształciuchy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seba trzymaj się, pier***ol internetowych hejterów, zakomplesionych "małych ludków" którzy nic w życiu nie osiągnęli poza zawiścią w kierunku innych.
Jestem ciekawa, czy tez bys tak napisał, jakby Twoj kolega kogos zabił...a ma na to szanse, zważywszy na sądową pobłażliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha wiedziałem ze tak będzie. Możecie go wszyscy pocałować w pale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seba trzymaj się, pier***ol internetowych hejterów, zakomplesionych "małych ludków" którzy nic w życiu nie osiągnęli poza zawiścią w kierunku innych. 
  Zgłoś Sebę na Lekarza Roku. I daj mu medal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAZWISKO !!!! Nazwisko podać tego pijaka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej popieram pomysły przedmówców. Deb0308 - Dobyr case:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...