Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opłatek Platformy nie połączył

Utworzony przez uki, 20 grudnia 2012 r. o 19:55 Powrót do artykułu
I mnie z Platformą nie połączył, zapamiętam przy wyborach ile muszę płacić za wywóz śmieci dzięki Platformie i inne ich pomysły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby PiS dawał wszystko za darmo pomyłka ogromna było by tak samo Wesołych Świat .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś nie umie liczyć. na Zukowym opłatku było najwyżej ze 100 osób w tym z 15 szpiegów Sobczaka których sam tam wysłał, ze 40 urzedników miejskich zgonionych tam pod groźbą utraty pracy , ze 30 osób ktróre myslały żę idą na opłatek a nie polityczne spotkanie i z 15 kolegów nawiedzonego Nowakowskiego. i Cała to prawda o tej platformie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech się żrą ze sobą i opluwają - przecież to kumple Januszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Żuk ! Tak trzymać ! Gonić palipsiarnię !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postie ? przecieź Krakowski Dreher Zaczyński Madejek Daniewski co byli na tym opłatku to byli najwierniejsi ludzie Palikota to jako to jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dzisiaj dostałam sianko wigilijne od Pani wojewody co niektórzy dostali szału śmiechu. Ja się nie smiałam, naprawdę - Pani wojewodo, ja się nie śmiałam. Śmiały się te z Wydziału Certyfikacji, a co jeszcze mówiły. Nie powtórzę tego, ale mówiły okropne rzeczy. Pani wojewodo niech mi Pani uwierzy - ja się nie śmiałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda??? - za czyje pieniądze, ??? -ile osob przy tym pracowało ??? Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek . Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę. Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę. W LUblinie trzeba działać , a nie bić pianę. P.Sobczak długo rządził więc może pora na innych bardziej skutecznych. Spokojnych Świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na tym opatku.Było dużo osób.Tylko ludzie p.Sobczaka chcą robić plotki.Bo na opłatku w hotelu Europa była mała liczba gości. (Studia skończyłam na piątkę i umię liczyć) Byli ludzie biznesu, którym należy na Lublinie ,a nie politycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z opinią p.Katarzyny.Prezydent Żuk to dobry gospodarz,a p.Sobczak wiecznie walczy.Walczył z Palikotem,Piątkiem ,a obecnie z p. Żukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krystyno. ja tez tam bylem i bylo góra 105 osób. gratuluje ci studiów na piątke po których mówi sie ze umie sie liczyc i podaje sie okreslenie że duzo. to ile znaczy w matematyce duzo? 3 osoby czy 3 miliony. fantastyczne studia skonczyłas. i czy ludziom biznesu zalezy na Lublinie czy na własnych interesach. i nie pisz w pracy politycznych laurek bo szef sie moze zmienic i dojdzie co robiłas jak nie pracowalas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZef lubi p.prezydenta jak większość mieszkanców Lublina W pracy należy się 15 minut na przerwę śniadaniową.Nie sądziłam ,że trzeba liczyć gości na spotkaniu opłatkowym ( ale na pewno więcej niż w hotelu Europa ) Właściel hotelu,który wynajął salę wie ,że niestety jesteś w błędzie w liczeniu osób na spotkaniu opłatkowym. Zdrowych Świąt Krystyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krystyno. wlasciciel hotelu wieze ile zjedli goscie, a zebralo sie tam towarzystwo ktore w wiekszosci nie zapraszają na inne opłatki to i zeżarli za 200 osób. a szefa co tak lubi prezia ten prezio zaraz posunie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorscy z głodu nie umierają.Mogą dla Lublina zrobić więcej niż politycy.Nie rozumię Święta za 5 minut ,a Pan taki nie w humorze Krystyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
humor mam swietny. a ci przedsiebiorcy z glodu nie umieraja ale sa tak zadluzeni ze cale pokolenia beda glodowac. ale liczą oni ze jak przyjdą do prezia to im jakis geszecik ułatwi. marne to wszystko ale u mnie humorek fajny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze strachu? Żartuję bardzo fajny wpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadałam Ance. Gośka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...