Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Osiedle Borek: To atrapa, a nie domowej roboty bomba

Utworzony przez Olo2, 5 stycznia 2014 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Czyżby ktoś chciał dać komuś coś do przemyślenia ????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to pierwszy model Walkie Talkie. Kto powiedział, że to ładunek wybuchowy, a może telefon przewodowy, bo babcia z wnuczkiem nie mięli zasięgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hans: Tylko skończeni pajace z małym fi***em piszą takie komentarze. Trzeba być kompletnym nollifem z malym wackiem zeby krecic w necie flejmy na mieszkancow nielubianego osiedla. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?
Np. ja i wielu innych normalnych. A wiesz dlaczego? Domyśl się ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie chłopaki z asg bawili się w counter strike'a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?
Mieszkam " ... na Borku... " bo mam dość śmiechu wartego Lubelca i takich buraków jak Ty. W Lublinie mieszkałem 30 lat. Zaczynam się zgadzać z teorią Mojego znajomego,że najbliższe miasto w okolicy to Wiedeń !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?
sam jesteś prostakiem,tylko chcesz zię wybielić z kompleksów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam mieszkasz w blokowisku,śmierdzącej klatce i musisz uważać,żeby nie wejść w gówno,ćfoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...