Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Osiem dębów, dla ośmiu oficerów

Utworzony przez tr, 26 października 2010 r. o 20:50 Powrót do artykułu
piekna inicjatywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście, pięknaaaa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie. Tylko, że to wszystko dzieje się w najbiedniejszej i najbardziej patologicznej parafii Lublina. Dzieciakom i młodzieży z Kośminka i okolic trzeba wpajać szacunek dla: 1) nauki 2) pracy 3) abstynencji od alkoholu i psychotropów. Jeśli księża od Michała chcą zrobić coś pożytecznego, powinni się skupić na tym właśnie, a nie historyczno-politycznych akcjach w stylu sadzenia drzew katyńskich i budowie pomnika katyńskiego przy kościele. Przestałem dawać na tacę papierowe pieniądze i wróciłem do blaszanych złotówek, odkąd ksiądz proboszcz zaczął budować pomnik. Historia fajna rzecz ale dzielnicę zabija bieda, bezrobocie, pijaństwo i przestępczość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze, poproście szkoły o okazanie dokumentów z fundacji, która organizuje sadzenie dębów. Z moich informacji wynika, że dokumenty datowane po 10 kwietnia 2010 roku, widnieją z podpisem Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Czy nie jest to sprawa dla prokuratury? Posługiwanie się dokumentami z podpisem nieżyjącej, najważniejszej osoby w Państwie, chyba jest przestępstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan ostrzyca napisał:
Fajnie. Tylko, że to wszystko dzieje się w najbiedniejszej i najbardziej patologicznej parafii Lublina. Dzieciakom i młodzieży z Kośminka i okolic trzeba wpajać szacunek dla: 1) nauki 2) pracy 3) abstynencji od alkoholu i psychotropów. Jeśli księża od Michała chcą zrobić coś pożytecznego, powinni się skupić na tym właśnie, a nie historyczno-politycznych akcjach w stylu sadzenia drzew katyńskich i budowie pomnika katyńskiego przy kościele. Przestałem dawać na tacę papierowe pieniądze i wróciłem do blaszanych złotówek, odkąd ksiądz proboszcz zaczął budować pomnik. Historia fajna rzecz ale dzielnicę zabija bieda, bezrobocie, pijaństwo i przestępczość.
Walka z patologią i biedą, wśród młodzieży tej dzielnicy to nie jest ważne bo wymaga bardzo wielkiego zaangażowania i wyrzeczeń z własnej szczególnie strony. Działania populistyczne bardziej są nagłaśniane i można się nimi pochwalić. A mnie te dęby guzik obchodzą niech zasadzą wszystkie to bedzie fajny las
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA OTYŁOŚĆ TRZEBA ŁOPATA POMACHAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za biedak trzyma łopatę ? Taki niedożywiony,że zaraz się pewnie przewróci i trzeba będzie księdza wołać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tr napisał:
piekna inicjatywa.
Zajebiście, od razu staniemy sie od tych krzaczorów potęgą gospodarczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jeden z drugim się czepia dębów których koszt jest mały, a tak się zapytam czy wiedzą coś o zapalonej latarni zaraz przed wejściem na stare miasto(ciekawe na czyj koszt) albo o planie remontu cmentarza na starej kalinie z kasy miasta i funduszy unijnych. A tak po za tym to zainteresujcie się nową umową gazową, której to Unia wezwana na pomoc mówi wprost "PRZEKRĘT I DOJENIE KASY".Na marginesie za chwile jest Święto Zmarłych a zaraz po nim następuje Dzień Niepodległości, trzeba się zachować jak przystało na polaka i uczcić pamięć oficerów i funkcjonariuszy poległych śmiercią męczeńską w Katyniu, Charkowie i Twerze, a także paru milionów obywateli polskich zabitych tylko dlatego że "BYLI POLAKAMI".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...