Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oświadczył się z kinowego ekranu (wideo)

Utworzony przez muhahaha, 30 listopada 2009 r. o 18:51 Powrót do artykułu
lol:D mega wieś gratuluje:D Brawo dziennik jaka gazeta takie informacje:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam, wieś jak nic. Za 5 lat będzie ją puszka od piwa odganiał. Wszystkim zbulwersowanym komentarzami życzę aby tak nie było ( i w moim przypadku również, a może i mu się uda?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na lublin..to orginał. Fajnie musiała się dziewczyna...hehe zaskoczona, zycze wszystkiego dobrego. Ale swoją drogą, powie dzieciom ze oświadczyl się z galerii handlowej. Gdyby to byl powiedzmy stary KOSMOS, to byłby chyba większy sztos. Btw, najlepsze są srody z orange.hehe a tak to cieżko nazwac to "wypadem do kina".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje z zaręczyn i sposobu wykonania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje oryginalnego pomysłu! super czadowy, wszyscy byli zaskoczeni, a Iwonka zapamięta na całe życie takie oświadczyny. Powodzenia na nowej drodze życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Graulacje za odwage dla chłopaka. a wy forumowe trolle wracajcie do szamania kóz z nosa. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli Tobie to imponuje to gratuluje, pewnie sam namiętnie oglądałeś big brothera itd. Szkoda mi, że dla niektórych ważniejsza jest forma od treści ale taka mentalność, później ktoś taki haruje głównie na samochód, żeby pokazać innym:F Pozdro i poćwicz kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokjsahjdkah napisał:
jeżeli Tobie to imponuje to gratuluje, pewnie sam namiętnie oglądałeś big brothera itd. Szkoda mi, że dla niektórych ważniejsza jest forma od treści ale taka mentalność, później ktoś taki haruje głównie na samochód, żeby pokazać innym:F Pozdro i poćwicz kolego
widze że mamy trolla mądrale. zajebisty jestes skoro nawet nie wiesz kim jestem, a juz oceniles, co mi imponuje. zejdz na ziemię może będzie ci sie lepiej żyło. chociaz dla ciebie chyba juz za pozno. btw wole big brothera od sesji z ojcem tadeuszem. bez pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokjsahjdkah napisał:
jeżeli Tobie to imponuje to gratuluje, pewnie sam namiętnie oglądałeś big brothera itd. Szkoda mi, że dla niektórych ważniejsza jest forma od treści ale taka mentalność, później ktoś taki haruje głównie na samochód, żeby pokazać innym:F Pozdro i poćwicz kolego
Ja się zgadzam z tym. żal żal żal i lans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za pomysł Maciek. Wszystkiego naj najlepszego na nowej drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega odważny koleś. Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, i dodam jeszcze... WSZYSTKIE TROLLE WON!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkiego dobrego Wam życzę! Wolny kraj i zrobił to jak chciał, a Wy co jesteście na anty to pewnie uprawiacie sex przy zgaszonym świetle i w piżamach , lub uprawialiście 1 raz jak macie 1 dziecko. Banda dewotek i pijących piwo brzuchaczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak teraz jest świetnie , poźniej będą pieluchy , temperatura , przychodnia i zwolnienia lekarskie ... Gdybym ja wiedział jak to smakuje ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, a wy tylko potraficie krytykować...ehh żal mi was. Na szczęście są jeszcze normalni ludzie tacy jak ten odważny mężczyzna. Ja im życzę wszystkiego najlepszego, a wam, żebyście przestali być takimi zrzędami jakimi jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iskierka nie wiem czy wiesz, ale ja swoje oświadczyny już zorganizowałem, tylko nie robiłem z tego szopki:D ale mówię wszystko zależy od mentalności, niektóre kobiety lubią kiedy ta chwila jest zarezerwowana tylko dla dwóch osób inne potrzebują szopki, ok tyle jestem w stanie zrozumieć ale po co dawać to do gazet?;> to naprawdę takie wydarzenie? jeszcze jedno pytanie ile oni mają lat?;> Ona 21 on 19?;> wbrew temu co sądzicie ja też życzę im jak najlepiej! bo wiem co to znaczy Kochać i być Kochanym, ale przeczytajcie sobie hymn o miłości i wtedy może otworzą Wam się oczy. "Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą..." P.S Kolego nie spinaj się tak bo sam wyzywasz ludzi od trolli wcinających kozy a później sam się tak zachowujesz i obrażasz gdy ktoś napisze coś co nie zgadza się z Twoim światopoglądem. ja dalej Cię Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze z pięć razy o tym napiszcie. Boże, co za żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż ogromna żenada ! i to w dodatku na filmie dla zidiociałych nastolatek jakim jest "Zmierzch". Wcale się nie dziwię, że zrobił to akurat na tym filmie, bo po prostu potwierdził poziom swojego intelektu. Dziwię się jednej rzeczy, jak wypowiedź z takim brakiem składni mógł pokazać przy takiej ilości ludzi ? choć pewnie nikt z oglądających nie słyszał tego braku umiejętności wypowiedzenia się w języku polskim, bo któż mądry idzie na taki film ? Człowieku, to było żenujące ! najbardziej kiczowate oświadczyny na jakie mogłeś wpaść. Pewnie lubujesz się w komediach romantycznych i stamtąd wziąłeś swój pomysł. A jeszcze to genialne zakończenie "miłego wieczora" otóż mówi się miłego wieczoru. Wyraziłem tylko swoje zdanie, więc bez inwektyw proszę. A parze życzę wszystkiego najlepszego, a w szczególności nagłego i nieprzewidzianego napłytu intelektu Dziennikarzom DW gratuluję tematu. Naprawdę bardzo ambitnie z waszej strony, że promujecie takie żałosne spektakle ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Chłopaku! Nie słuchaj innych tylko rób tak jak serce podpowiada Nie powielaj schematów i nie słuchaj szarych nudnych polaczków. Szkoda zdrowia i czasu Live long and prosper
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze sciagniete z USA Moze i nie bylo pisane w polskich gazetach, ale w amerykanskich serwisach. Wlasnie a wlasnie tylko ze kobieta sie oswiadczyla mezczyznie tak samo jak tutaj chlopak w kinie. Malo oryginalny pomysl, sztuczny i nie wiem czmu ma sluzyc. Gdyby nie bylo luidzi w kinie tez by sie oswiadczylk w ten sosob ? chyba nie bo najpieerw przeprasza publicznosc. Bez sensu, nic bym nie zrobil pod publicznosc. Wole byc sa na sam. Zamiast kina zabralbym ja na koniec swiata;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...