Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszuści naciągają ludzi na telewizję cyfrową

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 12 grudnia 2012 r. o 14:11 Powrót do artykułu
trzeba być naprawdę głupim by dać się nabrać! do mnie ostatnio zapukała para podobno pracowników Telekomunikacji Polskiej i próbowali mi wcisnąć jakieś oferty a gdy powiedziałem że TP zmieniła nazwę na orange i idę dzwonić po Policję to uciekli aż się za nimi kurzyło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postępu 3, 02-676 Warszawa. Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie Warto walczyc o swoje !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po dojściu do władzy ryżej ekipy obserwuję geometryczny POstęp wszelkiego rodzaju złodziejstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich artykułów powinno być więcej. Naciągacze to faktycznie plaga. Naciągają ludzi na koszta albo wymuszają podpisanie umowy oraz psują rynek i opinię uczciwym firmom z branży antenowej i RTV. www.romanserwis.pl - anteny dvb-t w Lublinie - montaż, instalacja, naprawa anten
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...