Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak można byc tak przerażająco głupim, żeby dac sie tak zrobic w konia hahahah Dobrze tym idiotom tak!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 lat. Posiedzi 3,5 i wyjdzie, by potem moc dysponowac kwota. Niezly interes, sam bym za taka kaske posiedzial 3 latka by pozniej sobie pozyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem niezła odsiadka: 4 500 000 zł : 2555 dni czyli 1 dzień wyceniono na ponad 1750 zł x 30 dni to prawie 53 000 zł na miesiąc a tu człowiek za 1500 zł miesięcznie tyra. Ale sprawiedliwość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...powinna swoje odsiedzieć a potem do końca życia odrabiać te pieniądze na kasie w supermarkecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tz napisał:
7 lat. Posiedzi 3,5 i wyjdzie, by potem moc dysponowac kwota. Niezly interes, sam bym za taka kaske posiedzial 3 latka by pozniej sobie pozyc.
Nawet tylu nie posiedzi. Przecież była w areszcie już 2 lata. To dolicza się do kary. Myślę że jeszcze rok góra 2 max posiedzi. Odpowiadała teraz z wolnej stopy to miała czas na ukrycie pieniędzy. Pokrzywdzeni mogą swoich praw dochodzić na wokandzie cywilnej. Sąd wyda nakazy zapłaty ale ona rozłoży ręce i powie z czego ma oddać. Komornik też niczego jej nie zajmie bo na pewno zdążyła pozbyć się majątku. Pozostanie skarga tzw. paulińska ale tym i tak nic nie wskórają. Tak czy inaczej mogą zapomnieć jej wierzyciele, że pieniądze odzyskają, a ta kobieta z rodziną za granicą( bo na pewno po odsiadce wyjedzie) będą czerpać całymi garściami ze zdeponowanych w banku na tajnym koncie pieniądzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Panią Elżbietę Wójtowicz, to bardzo obrotna kobieta.Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jako gorliwa katoliczka udziela się w kościele garnizonowym i na jego plebanii. No cóż interes musi się kręcić, pewnie nadal zarabia na naszych "biednych" kapłanach. Nie wierzycie? Łatwo to sprawdzić, gdyż z tego co wiem to należy do Legionu Maryi w tejże parafii i udziela się w kuchni gotując księżom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
Znam Panią Elżbietę Wójtowicz, to bardzo obrotna kobieta.Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jako gorliwa katoliczka udziela się w kościele garnizonowym i na jego plebanii. No cóż interes musi się kręcić, pewnie nadal zarabia na naszych "biednych" kapłanach. Nie wierzycie? Łatwo to sprawdzić, gdyż z tego co wiem to należy do Legionu Maryi w tejże parafii i udziela się w kuchni gotując księżom.
Chętnie porozmawiam z osobami, które znają Panią Elżbietę Wójtowicz. Mój adres: k.bursztyn@tvn.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...