Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszustwa na OLX i Allegro. Zamiast telefonu ziemniak. Coraz więcej przypadków w Lubelskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 r. o 22:33 Powrót do artykułu
niech sobie burak z lubartowa kupi telefon w sklepie jak człowiek a nie szuka okazji gdzie co jest najtaniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, tzw. tanie okazje to zazwyczaj oszustwo, nie mniej jednak można kupić telefon za rozsądną cenę na allegro i otrzymać to za co się zapłaciło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
niech sobie burak z lubartowa kupi telefon w sklepie jak człowiek a nie szuka okazji gdzie co jest najtaniej
 obyś ty buraku się tak kiedyś nadział. tamten gość jak widać nie był zbyt ostrożny i bystry, ale największym burakiem i prymitywem jesteś ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opcji sptawdzenia towaru przy kurierze już nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bystry ten 31 (!) Latek to nie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po jaka cholerę kupować telefon przez internet z ogłoszeń, skoro w każdym mieście teraz są punkty z używanymi telefonami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z transakcjami przez internet jest też taki badziew, że jak towar jest nie taki, to nawet jeśli zgłosimy zastrzeżenia to i tak klient ponosi koszty zwrotu.... i to jest bardzo nie fair. skoro towar nie był zgodny z opisem to czemu *** ja mam płacić za odesłanie tego gówna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalnym debilem trza być żeby zapłacić z góry i potem liczyć że coś przyślął. Ja kupywam tylko w sklepie. Zresztą fona można dostać od operatora za 1 zeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupił ziemniaka. Do sałatki za mało. Kupił drugiego. Wciąż mało. Zamówił trzeciego i przysłali telefon. Gość się tak wkurzył, bo głodny był, że poszedł na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy wykazać się odrobiną rozumu i kupując np na Allegro sprawdzić sprzedającego - ile ma transakcji i czy ma negatywy. I nie kupować na portalach gdzie nic nie opisuje sprzedającego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LX zawsze było rajem dla oszustów. Allegro stało się nim odkąd usunęli komentarze starsze niż rok i oceny dla kupujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie komu wynajmujecie sprzęt , omijajcie tych dwóch osobników : Dawid Kilian oraz Jarosław Kilian Świętochłowice ul. Polna 17 / 17 , adres mail : kili1999@interia.pl , jarekkilian76@interia.pl , Dawis99@interia.pl , numery telefonów : 600 964 399 i 510 150 490 , Sprzęt wraca spalony i unikają odpowiedzialności .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA OLX konto Mariusz 1 Gdańsk - próbujesz zakupić towar natomiast jak pada hasło proszę wysłać za pobraniem ( bo jest tako opcja w opisie zamieszczonym przez sprzedawce ) to kontakt się urywa i cisza - pewnie tak samo jest jak wyślesz do Mariusz 1 Gdańsk przedpłatę na konto za towar !!!!! Pozdrawiam Jacek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam to nic a jak firma sprzedający hermespl hermes plus andrzej bożek adres andrzej boŻek tarnogÓrska 1 44-100 gliwice naciąga na baterie link do ałkci w kturei brałem udział ***allegro.pl/bateria-gw240-do-dell-inspiron-1525-1545-1546-1750-i6962123923.html?snapshot=mjaxny0xmi0xn1qxmdo1ndowny42mjrao2j1ewvyozgynwq1mjezodljymjknzy0nddmntfimddmmteymgiwzddizdnjnjnhztfkmzqyzjmzymjkogu2yzfhnmy2zwq%3d sprzedają baterie kture przychodzą ze stanem 0 i karzą ładować ia ładowałem 2 dni i nie naładowałem karzą odesłać na reklamację z przesłanym formularzem reklamacię rozpatrują do 14 dni poczym przesyłają nową ze stanem 0 i znów ładowanie dwa dni i znów nie do naładowania , i znów formularz i reklamacia tłumaczą się że oni nie sprawdzają bateri przed wysyłką bo nie są do tego zobowiązani i nie mają jak a baterie mają być nowe i tak wysyłki w kułko arz koszt wysyłek przewyrzsza koszt zakupu do znudzenia nie zły patęt iednym słowem , kupującemu odechce się przesyłek na własny koszt i zrezygnuje z zakupionei bateri bo wyidzie go 3-4 razy drożei jak by kupił u innego sprzedawcy no i czas ciągnący się a firma pozostaje z kasą za baterie a kupuiący z niesprawną baterją to dopiero patęt .radzę uwarzać na tą firmę i mijać bokiem ich ałkcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam takich co okradli na olx.miszkają w mojej wsi.policja zrobiła przeszukanie coś znależli.sprawa jest rozwojowa tak się będzie rozwijać aż wszyscy zapomną o kradzieży.oni wstydu nie mają i tak im nic nie zrobią,są pewni nawet chwalą się tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patryk Abrmczyk na Olx wystawian IPhona7 po kontakcie z nim nie ma problemu i wystawia go na allegro natychmiast prosi o przelew ...Prawie dałam sie nabrac ale w czas anulowałam przelew .Sprawa zostala zgloszona na allegro i policje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga na pedała dawid rekiel z olx, wyludza zaliczki na poczet min. zabytkowych motocykli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...