Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sklepy sklepy sklepy... ale i tak lepsze niż kościoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po jakiego budują następne centrum ? w Lublinie jest już ich przesyt i są one co raz to bardziej puste co można zauważyć po centrum handlowym niedaleko dworca PKS poza tym w każdym centrum handlowym są praktycznie te same powtarzające się sklepy i fast foody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne centrum handlowe ? To ja już wole targowisku obok busiarzy na którym przynajmniej nie przepłacę za lepsze jakościowo rzeczy jak w większości sieciówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklepy sklepy sklepy... ale i tak lepsze niż kościoły
Jeszcze zatęsknisz za kościołem cepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma do tego 700lecie miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz znów pazerne buraki z aktami własności okolicznych działek zaczną drzeć ryje i znów nic z tego nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne centrum handlowe ? To ja już wole targowisku obok busiarzy na którym przynajmniej nie przepłacę za lepsze jakościowo rzeczy jak w większości sieciówek.
Taki Rumun jak ty zawsze będzie kupował u swoich  , na wiejsko - buraczanym klepisku. Powodzenia miernoto . A tak poza tym za twoje tego CH nie budują , więc w czym problem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki Rumun jak ty zawsze będzie kupował u swoich  , na wiejsko - buraczanym klepisku. Powodzenia miernoto . A tak poza tym za twoje tego CH nie budują , więc w czym problem
W sumie trzeźwo myśląc to ten gość ma rację ale taki bananowy chłopaczek jak ty tego nie zrozumie . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej póżno niż wcale .To będzie pamiętna data 700 lecie otwarcie IKEA.Tego typu galeri Lublin nie posiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze zatęsknisz za kościołem cepie.
Ja juz zateskniłem jak sie dowiedziałem, ze rzadzaca obecnie naszym krajem sekta chciała dofinanować ojca dyrektora kwota 20 mln PLN, no ja wiem ze maybachy na wode nie jezdza, imprezy tez kostuja, to z wpłat moherów juz brakuje?? Ojcze Rydzyku miej nas w opiece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura z tym, że wybudowano układ drogowy wokół IKEA. Wykonano 30% tego co zakładano.   A pośpiech wynika z tego, że w połowie tego roku IKEA minie ważność pozwolenia na budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym ojcem Rydzykiem wyskakują po prostu trolle i myślą, że ktoś im wierzy. Stara śpiewka o Maybachach jest ja zeszłoroczny śnieg -:) A poziom komentatora nie warty odpowiedzi. Zabieram głos tylko z szacunku dla innych czytających ze zrozumieniem. Proszę pokazać mi kogoś kto dokonał w takich warunkach (bez pieniędzy mafijnych, złodziejskich itp.) rzeczy niemożliwych czyli stworzył media z udziałem społeczności? Media które zresztą zmieniły sytuację geopolityczną nie tylko w Polsce - sięgnęły do Europy i wyszły na Świat. Gratulacje Ojcze Tadeuszu ! "Alleluja i do przodu" bez oglądania się na wszelki hłam, który stać tylko na obrażanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...