Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zauważyliście, że na każdym zdjęciu 99% klientów stanowiły kobiety... W sumie nie powinno to dziwić... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiochmeni z LUblina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jest w czym wybierać – przyznaje pani Katarzyna z Lublina, którą wczoraj spotkaliśmy na zakupach. – Mnie udało się kupić dżinsy znanej marki za ok. 60 zł."   Jeśli otwarcie było DZISIAJ to jakim cudem wczoraj rozmawialiście z klientką tego marketu?    ... może nr totka też znacie? Te jutrzejsze :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo faceci w tym czasie ciężko pracowali żeby kobiety miały za co kupować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chwile slychac teksty po co kolejne sklepy i galerie ale jak otwieraja to ci co tak gadaja sa pierwsi w kolejce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debilizm kupić, kupić, kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem fajny polarek (bluza) świetna cena, szkoda tylko że 20 zł droższy niż w normalnym sklepie. Nawet kolor identyczny, a głupole kupują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jest w czym wybierać – przyznaje pani Katarzyna z Lublina, którą wczoraj spotkaliśmy na zakupach. – Mnie udało się kupić dżinsy znanej marki za ok. 60 zł."   Jeśli otwarcie było DZISIAJ to jakim cudem wczoraj rozmawialiście z klientką tego marketu?    ... może nr totka też znacie? Te jutrzejsze :)
... zobacz tytuł wydawnictwa i nie dziw się :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że Empik jest jeszcze zamknięty i otwarcie dopiero w sobotę? Tak wynika ze zdjęcia nr 27, niestety nikt ze znajomych nie był tam dzisiaj, a ja wolnego w pracy na otwarcie "galerii" brał nie będę. Miałem iść tam jutro po południu, ale bez Empiku nie ma sensu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pójdę do "taniego ciuszka" i ma dżinsy za 1 złotówceczkę. Nowiuśkie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że Empik jest jeszcze zamknięty i otwarcie dopiero w sobotę? Widziałem takie nieoficjalne info na necie, niestety nikt ze znajomych nie był tam dzisiaj, a ja wolnego w pracy na otwarcie "galerii" brał nie będę. Miałem iść tam jutro po południu, ale bez Empiku nie ma sensu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... zobacz tytuł wydawnictwa i nie dziw się :-)
Przepraszam bardzo, co masz do tytułu wydawnicta?, a może poprostu żal ci d*** ściska że u ciebie na wsi nic sie nie dzieje ? Tak się składa że dzień przed otwarciem(03.12.14) było również otwrcie dla VIP'ów, ludzi ktorzy otrzymali specjalne zaproszenie, więc nie widzę w tym nic dziwnego ... że klientka kupiła sobie spodnie dzień przed i podzieliła się z nami tą informacją.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jest w czym wybierać – przyznaje pani Katarzyna z Lublina, którą wczoraj spotkaliśmy na zakupach. – Mnie udało się kupić dżinsy znanej marki za ok. 60 zł." Jeśli otwarcie było DZISIAJ to jakim cudem wczoraj rozmawialiście z klientką tego marketu? ... może nr totka też znacie? Te jutrzejsze :)
Wczoraj było otwarcie dla gości specjalnych tzw VIP-ów. Tak że cudów żadnych nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj było otwarcie dla gości specjalnych tzw VIP-ów. Tak że cudów żadnych nie było.
  rozumiem, że ta informacja była ukryta w treści artykułu - :)   ... ale się wytarła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru mieszać się z motłochem i robić za bydło, aby kupić jakąś szmatę za kilka złotych taniej. Tym bardziej że media mają ubaw filmując tych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Wyngiel! Wyngiel jest we wiosce!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech, kpina i drwina z klientów Identyczne ciuchy można kupić w innym takim samym markowym sklepie tyle tylko, że w innym miejscu Ceny podwyższone aby sztucznie tworzyć upust, promocje Do tego wielka wrzawa """"""   otwarcie  """""""" gdzie większość w trakcie przygotowań do otwarcia Szkoda czasu i zdrowia dla naciągaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniejcie tak ostro i niegrzecznie tych kupujących. Ja tez nie musze tak kupować, ale CZĘSTO CI LUDZIE  " ledwie WIĄŻĄ koniec z końcem"  i MUSZĄ SZUKAĆ OKAZJI !!  Oczywiście nie wszyscy, ale zdecydowana większość  tych klientów m a  jedyna okazję, zeby kupic cos niezłego taniej - dla siebie, dla matki czy dl a dzieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos dla motlochu przed swietami     ja wole regularnie wpadac do ciuchlandu na osiedlu   efekt  100%  wiekszy   nie musze kupic swetra za 70 zl aby miec drugi za 1 zl  bo kupuje 2  za suma 50 zl    rozumiesz motlochu  !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam dziewczyny w starych , znoszonych air maxach moje gg 52043879 Jeśli chodzisz w starych , śmierdzących air maxach to pisz, Dam Ci nowe w zamian za stare:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...