Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

P. Tomala i R. Fronia cudem uniknęli śmierci na K2. "Twoja ręka uratowała nam życie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2018 r. o 18:14 Powrót do artykułu
Ale prostacka relacja, pieprznął i dupnął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie pokazywać tego kundla Fronię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze fronia powiedział w tv korea
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jaki ch_j tam poleżli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zimowa Narodowa Wyprawa na K2" ..... jak "narodowa" to pewnie sponsorują ją podatnicy. Albo specjalnie tak się nazwali żeby w razie nieszczęścia rząd zapłacił setki tysięcy PLN na akcje ratunkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grażyna leć po helikopter wypadek był ... Janusz nie ma kasy , co robić nie ma kasy , bez kasy nie polecą ... Grażyna leć do MSZ niech dają kase .. itp itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zimowa Narodowa Wyprawa na K2" ..... jak "narodowa" to pewnie sponsorują ją podatnicy. Albo specjalnie tak się nazwali żeby w razie nieszczęścia rząd zapłacił setki tysięcy PLN na akcje ratunkowe. Tylko dla jolopa udzielenie gwarancji=wyłożenie kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jakimś cudem przeżyłem. Wystarczyło nigdzie nie jechać. (Choć ryzyko zasadniczo było).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suka Fronia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie juz spokój , przestańcie już pisać o tych głupkach co nazywają się himalaistami. Ja jestem w Lublinie i jest mi znacznie cieżęj się utrzymać przy życiu niż tym głupkom-himalaistom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ Wy komentatorzy jesteście żałośni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...