Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może w końcu chorzy ludzie nie będą musieli jeździć w tą i z powrotem po coś co mogą załatwić telefonicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech NFZ te swoje "reformy" wsadzi sobie w tę swoją rozpasioną d*pę.Do tej pory przez specjalistę mogłem być przyjęty w razie potrzeby niemal że natychmiast ,a teraz mimo przysługującego mi ubezpieczenia musiałem wydać dwa razy po 80 zł + 2x 20 zł za EKG. Te reformy tandemu Platforma Obywatelska z Kopaczową na czele i NFZ-etu wykończą ubezpieczonych Polaków. Miejmy tylko nadzieję, że jak Sikorski wprowadzi nas do tej swojej I Ligi to wzorem Holandii zafunduje Polakom po 70-tym roku życia eutanazję na którą to będziemy mogli się zapisać telefonicznie.Miejmy tylko nadzieję,że też nie będzie stopniowana na tę bolesną i bezbolesną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do DSK zawsze rejestruję córke przez internet. Bez stresu i denerwowania się, że nikt nie odbiera w rejestracji. Potem dostaję tylko maila zwrotnego z terminem wizyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...