Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ogladam zdjecia i nie które widze ze niektórym rękawy nie byly podwijane pic na wode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie ciśnieniomierze to o dupę potłuc. Tylko klasyczny, najlepiej rtęciowy sfigmomanometr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gralutacje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że Nasi Studenci zrobili coś z własnej woli dla zdrowia i dla naszego Lublina Miło było w tym uczestniczyć Gratulujemy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opaska powinna się znajdować 2-3cm nad zgięciem łokcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nerka napisał:
Takie ciśnieniomierze to o dupę potłuc. Tylko klasyczny, najlepiej rtęciowy sfigmomanometr.
Chciałam zauważyć, że owszem może i rtęciowy był dokładny ale od kilku lat jest wycofany z użytku ze względu na szkodliwość rtęci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA jestem ze śląska,ale byłam w Lublinie i stwierdziłam: Dlaczego nie?;d wiec nie piszcie ze tylko mieszkańcy Lublina nie zawiedli:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...