Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pakuj w ekotorbę

Utworzony przez wjk, 23 stycznia 2008 r. o 08:08 Powrót do artykułu
Czy to nie jest tak, że sprzedawca powinien zapewnić opakowanie? 3-7 zł to ma być kolejny podatek od luksusu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura, bzdura, bzdura. Co to kolejna akcja marketingowa. Nie weystarczy juz mieć nowej komóry co 3 miesiące itp.... Bardzo ciekawa akcja marketów: kup siatkę ekologiczną, ty stracisz tylko 7zł my zyskamy na marży i na siatkach jednorazowych, których nie bedziemy już musieli kupować. W akcje wciągniemy dziennikarstwo, bo to taki jezdny temat, zaś góry śmieci nadal będą rosły. Jeżeli chcą się pobawić w dobrych wójków to niech sprzedają te torby bez marży i z własnym wkładem (koszt przeniesiony z foliowych). Dziennikarze kochani zacznijcie wreszcie myśleć dla nas konsumentów nie zaś pisać artykuły sponsorowane. Takie bzdurki dobre są dla dzieci w przedszkolu i ludzi nie potrafiących myślec samodzielnie. Ekologia zaczyna sie na poziomie recyclingu (nauczyć segregacji na poziomie każdego gospodarstwa domowego - to właściwy cel), a nie głupich hasełek kup kolejną siatkę i daj zarobić innemu. Ja segreguje odpady (taki nakaz) na zakupy mam koszyk wiklinowy, do małych zakupów używam reklamówki boss tej czarnej. Kupować tereb proekologicznych nie myślę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego te torby są takie małe? Chodzi o to żeby robic mniejsze zakupy czy żeby kupować ich (toreb) więcej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carrefour to niech sie lepiej zajmie uczciwym podejściem do klienta, anie oferowaniem towaru 30 % droższego niż gdzie indziej i na dodatek używanego. Jeśli zamierzacie kupic tam np. telewizor, to nie dość , że przepłacicie średnio 300-400 złotych, to kupicie towar z ekspozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie kupuj, to i tak nieistotne skoro nie używasz jednorazówek. Nie wszyscy postępują jak Ty. Ten artykuł jest o tyle ważny, ze w pogoni za wygodą zapominamy, ze Ziemię mamy tylko pożyczoną i musimy ja oddać naszym dzieciom, czy taka zawalona odpadami planeta utrzyma nasze dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...