Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot dalej będzie rządził lubelskim PO, wygrał z Karpińskim

Utworzony przez Norymberga dla PełO, 22 maja 2010 r. o 14:15 Powrót do artykułu
a teraz wszyscy co głosowali na Lateksowego idą na orgię - każdy dostanie po jednym lateksowym fajfusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYLI DALEJ BĘDZIE GÓ..WNO W LUBLINIE I OKOLICY, NIC SIĘ NIE ZMIENI, SIEROTA PREZYDENT I SIEROTY POSŁOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, wygrał człowiek inteligentny,prawy i mówiący prawde i to co myśli, a nie kulowsko-parafialne towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norymberga dla PełO napisał:
a teraz wszyscy co głosowali na Lateksowego idą na orgię - każdy dostanie po jednym lateksowym fajfusie
Czy twój hamski deb***izm jest wrodzony czy nabyty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie POpapraństwo idzie na dno razem z powodzią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli rozkład sil w PO na Lubelszczyźnie jest jasny. Niby nic nie znaczący teren przechylił szalę zwycięstwa Janusza Palikota, BRAWO Powodzenia Panie Januszu i sukcesów życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
an napisał:
Czy twój hamski deb***izm jest wrodzony czy nabyty?
Ten deb***izm jest po waszym nowym - starym przodowniku, co zdziwiony !!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Januszu!!! Gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyczę wam członkowie Zorganizowanej Organizacji Przestepczej "Platforma Obywatelska" wszystkiego najgorszego aby do waszych domów i wqaszych miejsc pracy po skończonej kadencji zapukali agenci CBA, ABWehry, SKW, CBS, oraz wydziałów ds walki z narkomanią - i rozlicozno wasze wszystkie przestępstwa i abyscie reszte swych pieprzonych dni spędzili w kryminale a każdemu z was przydzielono opiekuna , zahivionego niewyzytego gitta, dla któych będziecie jedynie "panienkami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panie Januszu! Czy będą szykowane jakieś zmiany na Lubelszczyźnie? Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty "Gościu" z postu powyzej juz pewnie tego doswiadczyles?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zyczę wam członkowie Zorganizowanej Organizacji Przestepczej "Platforma Obywatelska" wszystkiego najgorszego aby do waszych domów i wqaszych miejsc pracy po skończonej kadencji zapukali agenci CBA, ABWehry, SKW, CBS, oraz wydziałów ds walki z narkomanią - i rozlicozno wasze wszystkie przestępstwa i abyscie reszte swych pieprzonych dni spędzili w kryminale a każdemu z was przydzielono opiekuna , zahivionego niewyzytego gitta, dla któych będziecie jedynie "panienkami"
Oj gościu lecz się kimkolwiek jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to dopiero ludzie zaczna sie liczyc z clownem za miesiac dwa lubelska Po sie podzieli ............a co z tego dalej bedzie to tylko zapytac miejscowego wielebnego lub rabina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zyczę wam członkowie Zorganizowanej Organizacji Przestepczej "Platforma Obywatelska" wszystkiego najgorszego aby do waszych domów i wqaszych miejsc pracy po skończonej kadencji zapukali agenci CBA, ABWehry, SKW, CBS, oraz wydziałów ds walki z narkomanią - i rozlicozno wasze wszystkie przestępstwa i abyscie reszte swych pieprzonych dni spędzili w kryminale a każdemu z was przydzielono opiekuna , zahivionego niewyzytego gitta, dla któych będziecie jedynie "panienkami"
Miernoto zakompleksiona, teraz wiesz dlaczego PO jest u wladzy, aby zwykli i normalni ludzie mogli spokojnie spać nad ranem i nie byli narażeni na państwo policyjne rządzone przez ludzi pokroju termalne żródła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez dziurkę od klucza napisał:
Miernoto zakompleksiona, teraz wiesz dlaczego PO jest u wladzy, aby zwykli i normalni ludzie mogli spokojnie spać nad ranem i nie byli narażeni na państwo policyjne rządzone przez ludzi pokroju termalne żródła.
a ty we dworze Lateksowego bierzesz do buzi czy jesteś zapinany w zad??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy "Miro przypudrowany nosek" dostarczył odpowiednia ilość białego proszku aby delegaci podczas głosowania mieli odpowiedni odlot?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogromca cweli z PO napisał:
a ty we dworze Lateksowego bierzesz do buzi czy jesteś zapinany w zad??????
coś tam coś tam...bredzisz PICuś,.....czyżbyś byl we dworze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiodłem się na na was partyjniacy z PO. Przestarszyliście się tego sztucznego tworu o tysiącu twarzach Palikota. Myślałem, że wygra zdrowy rozsądek i wybierzećie pana Karpińskiego. Ale nie. Nieważne ż Palikot podłożył nam kokułcze jajo w postaci prezydenta Wasilewskiego i kompromituje nas w oczach całej Polski. Liczy się partyjniactwo i dostep do koryta. Od początku głosowałem na platformę ale niech mi ręka uschnie jak bym miał jeszcze kiedyś zagłosować w jakichkolwiek wyborach na kandydata PO. Trudno poójdę sobie zagłosuję na PiS. A takich jak ja będzie corac więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacek napisał:
coś tam coś tam...bredzisz PICuś,.....czyżbyś byl we dworze?
łoj Wacek, Wacek - twój mały wacek dostarcza wiele przyjemnosci wielu działaczom PełO i oficerom Bundeswehry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Zawiodłem się na na was partyjniacy z PO. Przestarszyliście się tego sztucznego tworu o tysiącu twarzach Palikota. Myślałem, że wygra zdrowy rozsądek i wybierzećie pana Karpińskiego. Ale nie. Nieważne ż Palikot podłożył nam kokułcze jajo w postaci prezydenta Wasilewskiego i kompromituje nas w oczach całej Polski. Liczy się partyjniactwo i dostep do koryta. Od początku głosowałem na platformę ale niech mi ręka uschnie jak bym miał jeszcze kiedyś zagłosować w jakichkolwiek wyborach na kandydata PO. Trudno poójdę sobie zagłosuję na PiS. A takich jak ja będzie corac więcej.
JASNE, I KUP JESZCZE KOTA, BĘDZIE KOMPLET.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...