Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot maluje swoją kamienicę w błysku fleszy (wideo)

Utworzony przez asssan, 21 sierpnia 2008 r. o 17:47 Powrót do artykułu
A ten pan z czerwonym wiaderkiem to chyba główny majster, widać że zna się na robocie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ten brylujacy w mediach za nasze pieniadze czlowiek choc troche porobil to za co placimy mu diety to i moze bzdurnych przepisow by nie bylo. Zalosny maly czlowieczek z wielkimi ukladami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak,Ty to jesteś fiej z Ciecierzyna.Nawet nie wiesz ,że Palikot działa w Sejmie za darmo bo stać go na to jak niewielu w Sejmie.Poducz się albo nie zabieraj głosu na forum publicznym.A tak na marginesie to ile Ty płacisz tych podatków na które się tak powołujesz?????? Jesteś żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO napisał:
Lubelak,Ty to jesteś fiej z Ciecierzyna.Nawet nie wiesz ,że Palikot działa w Sejmie za darmo bo stać go na to jak niewielu w Sejmie.Poducz się albo nie zabieraj głosu na forum publicznym.A tak na marginesie to ile Ty płacisz tych podatków na które się tak powołujesz?????? Jesteś żałosny.
Za darmo to moze Ty wierzysz w to co chcesz albo w to co dobrze brzmi: http://www.dziennik.pl/polityka/article203...cy_zlotych.html Zanim zaczniesz kogos wyzywac poczytaj i posluchaj to co mowia i co pisza bo w zaslepieniu swoim gotow jeszcze bedziesz glowie pod topor podlozyc i zotanie ci ona slusznie odrabana. 30 tys to niemal 3 tys na miesiac + ponad 10 tys miesiecznie na biuro, ze o darmowych przejazdach srodkami komunikacji na koszt podatnikow nie wspomne. Ile ja place podatkow to moja sprawa, to o czym moge cie zapewnic to, ze nikt nie wplaca zadnych nie swoich pieniedzy na moje konta. Zalosny to jest Twoj idol ktory zamiast zmieniac otaczajaca nas rzeczywistosc zgodnie z prawem gwalci prawo podobnie jak dobre obyczaje. Z czlonkiem w garsci i amnezja majatkowa to kazy moglby latac po Lublinie, sejmie, rusztowaniu czy drabinie - mysle, ze Ty rowniez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Konserwator Zabytków nie rzucał takich kłód pod nogi to w Lublinie nie byłoby walących się kamienic, chodzących pijanych mord i brudnych dzieci w porwanych ubrankach. Ludzie zamiast zbierania sterty papierów zróbcie tak jak w Zamościu. Trzeba tylko wysiedlić tych pseudomieszkańców do baraków na Grygową (przecież i tak nie płacą czynszu) a kamienice sprzedać restauratorom albo ludziom, którzy będą szanowali i dbali mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO napisał:
Lubelak,Ty to jesteś fiej z Ciecierzyna.Nawet nie wiesz ,że Palikot działa w Sejmie za darmo bo stać go na to jak niewielu w Sejmie.Poducz się albo nie zabieraj głosu na forum publicznym.A tak na marginesie to ile Ty płacisz tych podatków na które się tak powołujesz?????? Jesteś żałosny.
masz moze jakis problem do Ciecierzyna ??? Palikot lubi robic show jest troche zakrecony ale ma racje w tym panstwie jest za duzo przepisow idiotycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolix zapłacił gruba kase palikotowi za reklame,cos około miliona,wiekszosc stacji to nagrywala Ludzie nie dajdzie sie oglupic,widzicie co innego a co innego sie dzieje,to jet Poland wlasnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO napisał:
Lubelak,Ty to jesteś fiej z Ciecierzyna.Nawet nie wiesz ,że Palikot działa w Sejmie za darmo bo stać go na to jak niewielu w Sejmie.Poducz się albo nie zabieraj głosu na forum publicznym.A tak na marginesie to ile Ty płacisz tych podatków na które się tak powołujesz?????? Jesteś żałosny.
hihihi Palikot działa w Sejmie za darmo---Najlepszy kawał ,jaki ostatnio słyszałam !!!!!! Ty się lepiej POducz,bo w tym ,co piszesz jesteś żałosny ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
==Niech ktoś powie ,że ten NAJWIĘKSZY BŁAZEN w Polsce ma dobrze pod kopułą... Sam łamie prawo i tłumaczy ,że nic się nie dzieje. Robi z siebie deb***a ,a na dodatek ,jako poseł niewiele działa. Jesteś LENIEM Palikot. Weż się wreszcie do konkretnej roboty.Przestań w końcu robić z siebie BŁAZNA i nie przynoś więcej WSTYDU naszemu miastu. Twoje wygłupy NIC nam w życiu nie pomogą.Specjalnie robisz zamieszanie wokół siebie ,żeby odwrócić uwagę społeczeństwa od tego ,co z PO naobiecywaliście. Jesteś ŻAŁOSNY PALIKOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmija napisał:
==Niech ktoś powie ,że ten NAJWIĘKSZY BŁAZEN w Polsce ma dobrze pod kopułą... Sam łamie prawo i tłumaczy ,że nic się nie dzieje. Robi z siebie deb***a ,a na dodatek ,jako poseł niewiele działa. Jesteś LENIEM Palikot. Weż się wreszcie do konkretnej roboty.Przestań w końcu robić z siebie BŁAZNA i nie przynoś więcej WSTYDU naszemu miastu. Twoje wygłupy NIC nam w życiu nie pomogą.Specjalnie robisz zamieszanie wokół siebie ,żeby odwrócić uwagę społeczeństwa od tego ,co z PO naobiecywaliście. Jesteś ŻAŁOSNY PALIKOT.
A może zastanów się tak naprawdę z czym on walczy. To co zrobił miało przesłanie SYMBOLICZNE,ale jesteś za ciemną Żmiją żeby to zrozumieć. Właśnie z racji tego, że on jest nietykalny pokazuje ludziom, że trzeba walczyć z durnym prawem we własnym interesie. ALe od razu jest nagonka, że Palikot Palikot Palikot, a gdyby to zrobił Putra fiej z Pisu to by nie było afery. Czepiliście się człowieka i nieważne czy będzie robił źle czy dobrze i tak oplujecie, zdepczecie i zwyzywacie. A CO WY ROBICIE NIEROBY? siedzicie na dupach i narzekacie, jak to źle się dzieje w tym kraju, ojojoj jakie nieszczęście. Jak chcesz zmienić ten kraj zacznij od siebie. Najpierw określ czego oczekujesz od rządzących, a później wybierz odpowiednią partię, a nie na odwrót.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałem do czynienia z nadzorem budowlanym. Kiedy otworzyłem działalność gospodarczą, urząd nadzoru budowlanego natychmiast mi ją zamknął, kiedy zgłosiłem, dlaczego, w tym samym budynku, obok, po sąsiedzku, urząd pozwala na taką samą działalność handlową innym podmiotom gospodarczym, urząd odpisał, że inni użytkownicy, sprawę "załatwili" , a ja sam sobie krzywdę zrobiłem, bo sprawy, nie "załatwiłem". Urząd państwowy podał do prasy taką informację! i co, nic się nie dzieje! Polski urzędnik państwowy w wypowiedzi dla prasy podaje, że sprawy w urzędzie się "załatwia" a nie postępuje zgodnie z prawem i procedurą, i nikt nie reaguje! Ludzie gdzie my żyjemy! Jakiś Bantustan w głębokiej Afryce, czy co? Na dzień dzisiejszy, mimo upływu ponad 10 lat od zakazania dla mnie działalności handlowej, urząd nadzoru budowlanego, pozwala na samowolę budowlaną innym podmiotom. Link: http://forumprawne.org/viewtopic.php?f=11&t=71785
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poddany cara napisał:
Też miałem do czynienia z nadzorem budowlanym. Kiedy otworzyłem działalność gospodarczą, urząd nadzoru budowlanego natychmiast mi ją zamknął, kiedy zgłosiłem, dlaczego, w tym samym budynku, obok, po sąsiedzku, urząd pozwala na taką samą działalność handlową innym podmiotom gospodarczym, urząd odpisał, że inni użytkownicy, sprawę "załatwili" , a ja sam sobie krzywdę zrobiłem, bo sprawy, nie "załatwiłem". Urząd państwowy podał do prasy taką informację! i co, nic się nie dzieje! Polski urzędnik państwowy w wypowiedzi dla prasy podaje, że sprawy w urzędzie się "załatwia" a nie postępuje zgodnie z prawem i procedurą, i nikt nie reaguje! Ludzie gdzie my żyjemy! Jakiś Bantustan w głębokiej Afryce, czy co? Na dzień dzisiejszy, mimo upływu ponad 10 lat od zakazania dla mnie działalności handlowej, urząd nadzoru budowlanego, pozwala na samowolę budowlaną innym podmiotom. Link: http://forumprawne.org/viewtopic.php?f=11&t=71785
Pytasz gdzie zyjemy? Zyjemy w kraju w ktorym wszystko oparte jest o uklady!!! Najlepszym tego przykladem jest zachowanie posla ktory zamiast zmieniac prawo bo za to bierze pieniadze podatnikow, bezkarnie bo korzystajac z immunitetu gwalci prawo przez siebie samego ustanowione. Zwolennicy metod posla Palikota jakby zapominaja, ze to juz jego druga kadencja i podobnie jak w pierwszej, charaktyryzujaca sie jedna z najwyzszych absencji na posiedzeniach plenarnych sejmu. To co robi krzyczy tak glosno, ze wogole nie sluchac co mowi i albo elektoratowi posla Palikota odjelo i wzrok i sluch albo to my krytykujacy jestesmy slepi i glusi. Widzisz, tak juz jest, ze jedni bez pozowlenia lub z pozwoleniem/bo je dostali/ moga robic co i gdzie chca a inni jak tylko zaczna dostaja po lapach. Czemu to firme Romana Kluski sluzby specjalne wziely na tapete a nie dzialajaca w monopolu panstwa firme Palikota? Obys mial znajomych w odpowiednich miejscach i z odpowiednimi papierami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahha napisał:
A może zastanów się tak naprawdę z czym on walczy. To co zrobił miało przesłanie SYMBOLICZNE,ale jesteś za ciemną Żmiją żeby to zrozumieć. Właśnie z racji tego, że on jest nietykalny pokazuje ludziom, że trzeba walczyć z durnym prawem we własnym interesie. ALe od razu jest nagonka, że Palikot Palikot Palikot, a gdyby to zrobił Putra fiej z Pisu to by nie było afery. Czepiliście się człowieka i nieważne czy będzie robił źle czy dobrze i tak oplujecie, zdepczecie i zwyzywacie. A CO WY ROBICIE NIEROBY? siedzicie na dupach i narzekacie, jak to źle się dzieje w tym kraju, ojojoj jakie nieszczęście. Jak chcesz zmienić ten kraj zacznij od siebie. Najpierw określ czego oczekujesz od rządzących, a później wybierz odpowiednią partię, a nie na odwrót.
"Poseł w kombinezonie stanął do walki z głupimi przepisami, ale przeciwnik się nie stawił" Alez stawil sie przeciwnik, stawil. To jest walka z wlasnym cieniem bo jezeli jest sie czlonkiem organu ustawodawczego to albo cos sie robi albo rezygnuje na znak wlasnej niemocy. Tylko jak zrezygnowac jak miesieczna dieta to dwukrotnosc pensji nauczyciela, strazaka, policjanta, pielegniarki, lekarza po stazu, kierowcy zawodowego, ekspedientki, urzednika i dziesiatek innych grup zawodowych i to na czysto - bez podatku, obowiazkowych skladek ubezpieczeniowych i kosztow przejazdu oraz komunikacji elektronicznej. Biorac pod uwage, ze czesciej nie bywal w pracy niz bywal/posiedzenia sejmu/ to wcale sie nie dziwie, ze zamienil biznes na mandat poselski i jeszcze zapomnial wykazac w oswiadczeniu majatkowym za 2007 rok otrzymywane z kancelarii sejmu diety. Pytasz co my robimy? Pracujemy na takich jak posel Palikot wiec mamy prawo oczekiwac i wymagac wydajnej i efektywenej pracy. Druga kadencja czyli 6 rok bezskutecznosci i kolejna medialna akcja. Mysle, ze z takim jak Ty elektoratem jak tylko bedzie chcial to prezydentem RP w nagrode zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle Palikot, czy Urząd konserwatora też Panu nie odpowiadał, jak przyznawał dotację na remont Pańskiej kamienicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztuka walki napisał:
" bo jezeli jest sie czlonkiem organu ustawodawczego "
Oj, święte słowa.... Najwyraźniej Palikot to największy członek Sejmu, chociaż zaraz, czy Sejm ma członka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztuka walki napisał:
"Poseł w kombinezonie stanął do walki z głupimi przepisami, ale przeciwnik się nie stawił" Alez stawil sie przeciwnik, stawil. To jest walka z wlasnym cieniem bo jezeli jest sie czlonkiem organu ustawodawczego to albo cos sie robi albo rezygnuje na znak wlasnej niemocy. Tylko jak zrezygnowac jak miesieczna dieta to dwukrotnosc pensji nauczyciela, strazaka, policjanta, pielegniarki, lekarza po stazu, kierowcy zawodowego, ekspedientki, urzednika i dziesiatek innych grup zawodowych i to na czysto - bez podatku, obowiazkowych skladek ubezpieczeniowych i kosztow przejazdu oraz komunikacji elektronicznej. Biorac pod uwage, ze czesciej nie bywal w pracy niz bywal/posiedzenia sejmu/ to wcale sie nie dziwie, ze zamienil biznes na mandat poselski i jeszcze zapomnial wykazac w oswiadczeniu majatkowym za 2007 rok otrzymywane z kancelarii sejmu diety. Pytasz co my robimy? Pracujemy na takich jak posel Palikot wiec mamy prawo oczekiwac i wymagac wydajnej i efektywenej pracy. Druga kadencja czyli 6 rok bezskutecznosci i kolejna medialna akcja. Mysle, ze z takim jak Ty elektoratem jak tylko bedzie chcial to prezydentem RP w nagrode zostanie.
JEDEN POSEŁ NIE JEST W STANIE NIC ZMIENIĆ!!!! więc twoim zdaniem powinien w tej sytuacji nie robić nic, skoro nie jest sam w stanie zmienić durnych przepisów? ON chciał tylko zwrócić uwagę na to,co się dzieje w Polskim prawie, ale was od razu obchodzą jego diety:/ Nie rozumiecie symbolicznego przesłania tych występów. DLa mnie nieważne z jakiej jest partii, ani jak się nazywa, robi wokół siebie szum, przez co zwraca uwagę Polaków na ważne sprawy polityczne, żeby ludzie w końcu też coś zaczęli robić, żeby się zainteresowali czymś, a nie tylko wybrali rząd i 4 lata czekali, czy ci zrobią więcej niż poprzedni,czy mniej. Zastanówcie się ludzie tak naprawdę o co wam chodzi, każdy poseł bierze "dietetyczne", ale wy nie czepiacie się wszystkich, tylko niektórych. Zazwyczaj Ci, co pracują najwięcej, nie mają czasu chodzić po takich portalach i komentować co chwila durnych artykułów. I jeśli tak mówisz, że to Ty pracujesz na posłów, to powiedz, ile miesięcznej pensji poświęcasz na taki cel? ile dokładnie podatku MIESIĘCZNIE płacisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='hahha' date='22.08.2008, 02:58' post='46257'] A może zastanów się tak naprawdę z czym on walczy. To co zrobił miało przesłanie SYMBOLICZNE,ale jesteś za ciemną Żmiją żeby to zrozumieć. Właśnie z racji tego, że on jest nietykalny pokazuje ludziom, że trzeba walczyć z durnym prawem we własnym interesie. ALe od razu jest nagonka, że Palikot Palikot Palikot, a gdyby to zrobił Putra fiej z Pisu to by nie było afery. Czepiliście się człowieka i nieważne czy będzie robił źle czy dobrze i tak oplujecie, zdepczecie i zwyzywacie. A CO WY ROBICIE NIEROBY? siedzicie na dupach i narzekacie, jak to źle się dzieje w tym kraju, ojojoj jakie nieszczęście. Jak chcesz zmienić ten kraj zacznij od siebie. Najpierw określ czego oczekujesz od rządzących, a później wybierz odpowiednią partię, a nie na odwrót. [/quote CYT,,A może zastanów się tak naprawdę z czym on walczy. To co zrobił miało przesłanie SYMBOLICZNE,ale jesteś za ciemną Żmiją żeby to zrozumieć." -To nie ja jestem ciemna , ale TY człowieku. Co to znaczy cyt:,,Właśnie z racji tego, że on jest nietykalny pokazuje ludziom, że trzeba walczyć z durnym prawem we własnym interesie." Co to znaczy ,,ON JEST NIETYKALNY"?????????? Czyżby dlatego że ma więcej pieniędzy od NORMALNEGO śmiertelnika- WSZYSTKO MU WOLNO ? Zresztą ,czyżby na zbijaniu palet ,dorobił się aż takiej fortuny??????? (alkohole ,to wielki znak zapytania).Jest POSŁEM NA SEJM, wybranym przez NARÓD (czy jego wybór był uczciwy to też wielki znak zapytania) i powinien swój URZĄD I NARÓD SZANOWAĆ.Ten człowiek nie jest NORMALNY,on właściwie nie musi robić z siebie błazna , on JEST NAJWIĘKSZYM BŁAZNEM NA ŚWIECIE.Ty tego nie pojmujesz ,bo jesteś ciemny... Cyt,,Mądry zrozumie w lot ,głupcowi potrzebny młot"...On zrobi wszystko ,nawet ,jak trzeba będzie to z gołą dupą będzie latał po Krakowskim Przedmieściu ,żeby tylko odwrócić uwagę od najważniejszych spraw w Polsce ,które miały być ,ale nie są realizowane... . Cyt. ,,Najpierw określ czego oczekujesz od rządzących,"-oczekuję tego , co wszyscy --OBIECANEK TUSKA I JEGO PARTII-,,TANIE PAŃSTWO"-mówi Ci to coś? Co nam serwują? ,,DROGIE PAŃSTWO"--podwyżka ,goni podwyżkę-gaz , energia ,paliwa ,mieszkania ,leki itd. Co robi TUSK i JEGO BŁAZEN--wszystko ,aby zająć miejsce PREZYDENTA. Palikot faktycznie uważa ,ze jest nietykalny -niejednokrotnie ubliża prezydentowi naszego kraju-jakby nie było GŁOWIE PAŃSTWA,-wyzywając go od pijaków i chamów (w tym drugim przypadku chwaląc się ,że premier Tusk to popiera cyt:,,- Rozmawiałem z premierem kilka dni temu po tym całym incydencie z prezydentem. Pan premier wyraził uznanie, powiedział, że to dobra robota - dodaje Palikot."..Chyba wyrażnie widać ,na czyje polecenie Palikot robi z siebie IDIOTĘ. Niech się błazen zajmie tym ,czym powinien ,jako szef komisji ,,PRZYJAZNE PAŃSTWO",bo jak dotąd prawie NIC nie zrobił...NA marginesie ,nie jestem zrzeszona w żadnym ugrupowaniu partyjnym,jestem obywatelką tego kraju i wstyd mi ,że taka kreatura reprezentuje Nasze miasto.... CIEMNIAKU-ocknij sie wreszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inny człowiek na jego miejscu już by siedział w kiciu, ale członek i to SZTURMOWY PO JEST NIETYKALNY i jeszcze będzie zmieniał prawo-nie daj Boże!!!!!Tego człowieka powinien zbadać cały zespół PSYCHIATRÓW, a jego wyborcy POWINNI TERAZ POMYŚLEĆ JAK GO ODWOŁAĆ, BO ICH K O M P R O M I T U J E !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
go-card napisał:
JEDEN POSEŁ NIE JEST W STANIE NIC ZMIENIĆ!!!! więc twoim zdaniem powinien w tej sytuacji nie robić nic, skoro nie jest sam w stanie zmienić durnych przepisów? ON chciał tylko zwrócić uwagę na to,co się dzieje w Polskim prawie, ale was od razu obchodzą jego diety:/ Nie rozumiecie symbolicznego przesłania tych występów. DLa mnie nieważne z jakiej jest partii, ani jak się nazywa, robi wokół siebie szum, przez co zwraca uwagę Polaków na ważne sprawy polityczne, żeby ludzie w końcu też coś zaczęli robić, żeby się zainteresowali czymś, a nie tylko wybrali rząd i 4 lata czekali, czy ci zrobią więcej niż poprzedni,czy mniej. Zastanówcie się ludzie tak naprawdę o co wam chodzi, każdy poseł bierze "dietetyczne", ale wy nie czepiacie się wszystkich, tylko niektórych. Zazwyczaj Ci, co pracują najwięcej, nie mają czasu chodzić po takich portalach i komentować co chwila durnych artykułów. I jeśli tak mówisz, że to Ty pracujesz na posłów, to powiedz, ile miesięcznej pensji poświęcasz na taki cel? ile dokładnie podatku MIESIĘCZNIE płacisz?
Jak widać niektórzy ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko ,tylko nie w prawdę.....Cyt,,JEDEN POSEŁ NIE JEST W STANIE NIC ZMIENIĆ!!!! "-no właśnie ,jak mu się ,,coś" nie podoba ,to niech mówi o tym głośno tam ,gdzie powinien (SEJM),a nie robi z siebie pośmiewisko. Jego wygłupy - to ŻENADA. Urząd ,który reprezentuje zmusza do powagi ,a nie pośmiewiska.On już ze swoimi głupimi pomysłami zwyczajnie się ludziom ,,przejadł". Są owszem tacy ,których jego wygłupy bawią np; wymachiwanie sztucznym penisem, ale inni przyjmują to z niesmakiem. No cóż ,,Właściwością człowieka mądrego jest błądzić, głupiego -trwać w błędzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[/quote CYT,,A może zastanów się tak naprawdę z czym on walczy. To co zrobił miało przesłanie SYMBOLICZNE,ale jesteś za ciemną Żmiją żeby to zrozumieć." -To nie ja jestem ciemna , ale TY człowieku. Co to znaczy cyt:,,Właśnie z racji tego, że on jest nietykalny pokazuje ludziom, że trzeba walczyć z durnym prawem we własnym interesie." Co to znaczy ,,ON JEST NIETYKALNY"?????????? Czyżby dlatego że ma więcej pieniędzy od NORMALNEGO śmiertelnika- WSZYSTKO MU WOLNO ? Zresztą ,czyżby na zbijaniu palet ,dorobił się aż takiej fortuny??????? (alkohole ,to wielki znak zapytania).Jest POSŁEM NA SEJM, wybranym przez NARÓD (czy jego wybór był uczciwy to też wielki znak zapytania) i powinien swój URZĄD I NARÓD SZANOWAĆ.Ten człowiek nie jest NORMALNY,on właściwie nie musi robić z siebie błazna , on JEST NAJWIĘKSZYM BŁAZNEM NA ŚWIECIE.Ty tego nie pojmujesz ,bo jesteś ciemny... Cyt,,Mądry zrozumie w lot ,głupcowi potrzebny młot"...On zrobi wszystko ,nawet ,jak trzeba będzie to z gołą dupą będzie latał po Krakowskim Przedmieściu ,żeby tylko odwrócić uwagę od najważniejszych spraw w Polsce ,które miały być ,ale nie są realizowane... . Cyt. ,,Najpierw określ czego oczekujesz od rządzących,"-oczekuję tego , co wszyscy --OBIECANEK TUSKA I JEGO PARTII-,,TANIE PAŃSTWO"-mówi Ci to coś? Co nam serwują? ,,DROGIE PAŃSTWO"--podwyżka ,goni podwyżkę-gaz , energia ,paliwa ,mieszkania ,leki itd. Co robi TUSK i JEGO BŁAZEN--wszystko ,aby zająć miejsce PREZYDENTA. Palikot faktycznie uważa ,ze jest nietykalny -niejednokrotnie ubliża prezydentowi naszego kraju-jakby nie było GŁOWIE PAŃSTWA,-wyzywając go od pijaków i chamów (w tym drugim przypadku chwaląc się ,że premier Tusk to popiera cyt:,,- Rozmawiałem z premierem kilka dni temu po tym całym incydencie z prezydentem. Pan premier wyraził uznanie, powiedział, że to dobra robota - dodaje Palikot."..Chyba wyrażnie widać ,na czyje polecenie Palikot robi z siebie IDIOTĘ. Niech się błazen zajmie tym ,czym powinien ,jako szef komisji ,,PRZYJAZNE PAŃSTWO",bo jak dotąd prawie NIC nie zrobił...NA marginesie ,nie jestem zrzeszona w żadnym ugrupowaniu partyjnym,jestem obywatelką tego kraju i wstyd mi ,że taka kreatura reprezentuje Nasze miasto.... CIEMNIAKU-ocknij sie wreszcie. [/quote] A CO ZROBILI KACZYNSCY Z TEGO CO NAOBIECYWALI HE????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...