Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot pije do Lecha

Utworzony przez Eddi, 14 stycznia 2008 r. o 08:57 Powrót do artykułu
... Jeżeli chodzi o Palikota, to pasuje mi takie jedno określenie z filmu "Killer"; -otóż tam niejaki Ferdynand Lipski mówi o "Siarze"... "Gówno w błyszczącym dresie" Dokładnie pasuje to do pana P. -tylko niech sobie kupi błyszczący dresik (bo to pierwsze już jest) i będzie komplet. Gdyby kretynizm latał, to Palikot zmarł by z głodu w powietrzu.... Smutne to, ale prawdziwe: -Wstyd mi za tego człowieka, bo ja tez jestem z Biłgoraja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupiec z tego POlikota - szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot wizytówka PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie własne białe myszki mu to powiedziały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Palikot to specjalista od wódzi - patrz POLMOS .... więc w każdym widzi pijaka Chociaż po tym co mówią politycy to mam wrażenie że oni wszyscy chleją i to równo a nawet ćpają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jesteście na 100% pewni że Poseł Palikot mówi nieprawde? Może on ma więcej informacji na ten temat. Mówił że nie lęka się sądu! Więdz przestańcie mieszać go z błotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno zachować szacunek dla Palikota, jesli posuwa się do takich działań. Jeżeli faktycznie, w co wątpię, Pan Prezydent miałby problem z alkoholem - jak niestety wielu rodaków - to fakt, że sie leczy, tylko dobrze o nim świadczy. Robienie sensacji z choroby byłoby poniżej wszelkiej krytyki. Jeżeli natomiast, co bardziej prawdopodobne, to działanie dla rozgłosu, to wyrazy współczucia dla Palikota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...