Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot przeprasza prokuratora i policjanta

Utworzony przez ekonomista, 29 stycznia 2008 r. o 20:35 Powrót do artykułu
Lubelszczyzna (Biłgoraj) przeprasza cała Polskę za pali-głupa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ci sposób . Panu Palikotowi chyba się wydaje, że my - zwykli Polacy jesteśmy, powiem delikatnie, bardzo naiwni. Panu Prezydentowi nie zarzucał pewnego postępowania tylko pytał - dla dobra nas wszystkich, panów, wymienionych w artykule przeprosił i ma nadzieję, że nie czują się urażeni oskarżeniami, bo nnie było to jego intencją, bo przecież użył niesprawdzonych argumentów, bo donosiciel nie chciał potwierdzić. Opowiadał o "przekrętach podatkowych", ale przecież tylko w celach sygnalizacji problemu, a że sam to robił, to chwała mu, bo teraz informacje są potwierdzone Ja tu czegoś nie rozumiem. Co prawda jestem blondynką, ale mam odrosty, a po nich poznaje się inteligentną blondynkę - to żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKO MIESZKANIEC LUBLINA, CAŁKOWICIE DEZAPROBUJĘ WYGŁUPY PALIKOTA. OŚMIESZA NAS PRZED CAŁYM KRAJEM, POSTĘPUJE WG. ZASADY - JEŻELI GŁUPEK NIE MA NIC DO POWIEDZENIA, TO MÓWI BYLE CO. A SZKODA, BO MAMY WIELU MĄDRYCH POLITYKÓW, PRZY CZYM TEN JEDEN - JAK DZIEGIEĆ W BECZCE MIODU, ZEPSUJE CAŁY TEN OBRAZ. MAM NADZIEJĘ, IŻ JEGO DURNOTY SKOŃCZĄ SIĘ SZYBCIEJ, JAK SIĘ ZACZĘŁY, BYĆ MOŻE CZYTA TE KOMENTARZE, TO NIECH WIE - ŻE NAPISAŁEM GO DUŻYMI LITERAMI, CO OZNACZA - ŻE KRZYCZĘ, BO MAM DOŚĆ TEGO SZAMBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...