Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przypomnę, że tylko i wyłącznie przez postawę tych zakłamanych faryzeuszy, ryży mógł ukraść kobietom 7 lat emerytury, a mężczyznom 2 lata emerytury!!Podczas głosowania w sejmie, te kłamczuchy, wstrzymały się od głosu!! oprócz ryżego i komorowskiego to oni przyczynili się do tego, że starsi ludzie, zamiast być na emeryturze, będą musieli szukać pracy, której nie ma!! Nazwa:"TWÓJ cię wyRUCHa" , w pełni odzwierciedla to do czego oni są zdolni!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta partia, jej przedstawiciele i elektorat jest żywym dowodem na to, że w naszym kraju żyje około 10% mających wszelkie swobody obywatelskie idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jest knurem z Bilgoraja i poza obore nie powinien sie ruszac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Przypomnę, że tylko i wyłącznie przez postawę tych zakłamanych faryzeuszy, ryży mógł ukraść kobietom 7 lat emerytury, a mężczyznom 2 lata emerytury!!Podczas głosowania w sejmie, te kłamczuchy, wstrzymały się od głosu!! oprócz ryżego i komorowskiego to oni przyczynili się do tego, że starsi ludzie, zamiast być na emeryturze, będą musieli szukać pracy, której nie ma!! Nazwa:"TWÓJ cię wyRUCHa" , w pełni odzwierciedla to do czego oni są zdolni!!  
Dlatego raz śierpem,raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidenką hołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Januszu. PiS i PO bagatelizują Pana bo już są w ciężkim strachu. Leppera też kiedyś bagatelizowali. Mnie do Pana "przekonał" ten Kamiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kamiński pan wstydu nie ma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego samego knura jak ten ze spotu w krawacie hoduje w zagrodzie i też skubaniec tak się pcha do koryta nie zważając na blondynki i też mu piana z ryja wycieka całkiem podobny jak ten knur z Biłgoraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot w 10 trafił,brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manipulator i cwaniaczek, szkoda że niektórzy flustraci go słuchają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem dlaczego Palikot boi się rządów PIS-u !!! Pozyskanie majątku przez Palikota jest kryminogenne i dlatego on się boi rządów innej opcji.Stworzył partię zboczeńców i miesza.Najbardziej szkodliwe dla obywateli jest złodziejstwo,korupcja , prywata i wszelkie odchyły od normy prawa i tradycji.To nietety przejawia się za rządów PO-PSL przy wydatnej pomocy kundlowskiej Palikota.Jedynym rozwiązaniem na początek jest zapomnieć o tych 3 listach ,a z pozostałych list wybrać ludzi prawych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEBILI nie sieją, matki je rodzą panie Pali-knocie. Pan akurat swojej się wstydził, a może ona ciebie knurze? Takiego Idioty jak knur Palik-not to nie ma w całej Europie. Zawszone pedalsko-lesbijskie towarzystwo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TR jest paria bez wyraziscie wyartykulowanego programu gospodarczego, ale zdecydowanej walczyc z nieodpowiedzialnym rozdawnictwem naszego wspolnego majatku, z ktorego okolo 10 mld. trafia na konto Kosciola. Mnie to w zupelnosci przekonuje!  Spodziewam sie z ich (TR) strony rozsadnych posuniec polegajacych na zaniechaniu manipulowania przedsiebiorczoscia i poprzez odciecie strumienia miliardow dla Watykanu i Episkopatu przeznaczenia tych kwot na dofinansowanie podupadajacych dziedzin zycia. Zaostrzenie kryteriow edukacyjnych w tzw. szkolach wyzszych, a wiec likwidacje slabych "uniwersytetow!" prywatnych, wyrzucenie religii ze szkol... Na poczatek to by w zupelnosci wystarczylo... Na pewno zaczelabym placic podatki w naleznym panstwu wymiarze... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TR jest paria bez wyraziscie wyartykulowanego programu gospodarczego, ale zdecydowanej walczyc z nieodpowiedzialnym rozdawnictwem naszego wspolnego majatku, z ktorego okolo 10 mld. trafia na konto Kosciola. Mnie to w zupelnosci przekonuje!  Spodziewam sie z ich (TR) strony rozsadnych posuniec polegajacych na zaniechaniu manipulowania przedsiebiorczoscia i poprzez odciecie strumienia miliardow dla Watykanu i Episkopatu przeznaczenia tych kwot na dofinansowanie podupadajacych dziedzin zycia. Zaostrzenie kryteriow edukacyjnych w tzw. szkolach wyzszych, a wiec likwidacje slabych "uniwersytetow!" prywatnych, wyrzucenie religii ze szkol... Na poczatek to by w zupelnosci wystarczylo... Na pewno zaczelabym placic podatki w naleznym panstwu wymiarze... 
Tyle o tym wciąż piszę STOP dla tych miliardów dla Watykanu !! STOP dla tuska !!  razem z tym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem muszą odejść. To ta banda nie umie gospodarować właściwie naszym wspólnym majątkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki spot tylko chyba debila zacheci do glosowania na Palikota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TR jest paria bez wyraziscie wyartykulowanego programu gospodarczego, ale zdecydowanej walczyc z nieodpowiedzialnym rozdawnictwem naszego wspolnego majatku, z ktorego okolo 10 mld. trafia na konto Kosciola. Mnie to w zupelnosci przekonuje!  Spodziewam sie z ich (TR) strony rozsadnych posuniec polegajacych na zaniechaniu manipulowania przedsiebiorczoscia i poprzez odciecie strumienia miliardow dla Watykanu i Episkopatu przeznaczenia tych kwot na dofinansowanie podupadajacych dziedzin zycia. Zaostrzenie kryteriow edukacyjnych w tzw. szkolach wyzszych, a wiec likwidacje slabych "uniwersytetow!" prywatnych, wyrzucenie religii ze szkol... Na poczatek to by w zupelnosci wystarczylo... Na pewno zaczelabym placic podatki w naleznym panstwu wymiarze... 
O czym ty piszesz "  tępa pało " to Tusk,Rostowski rozdawali i rozdają twoje,moje pieniądze,przecież to oni rządzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:do "rozbawiona Iwona"...Kosciol wycycka nas z pieniedzy bez wzgledu na opcje siedzaca przy korycie, bo rzadzacy musza liczyc sie z elektoratem bezwolnych debili rowniez. Prosze nie liczyc na to, ze pedofilska mafia odda finansowe zrodelko bez walki, a wiec wykorzystania wszystkich sfilcowanych patriotow w walce o zlotego cielca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klip o partii palikota powinien wyglądać że na spiaca rodzine napada banda zboczeńców przebranych za kobiety i ubranych jak na paradę nie równości. i pedofil gwałcący ta mała dziwczynkę WPYISZ WYMALUJ POLITYKA palikota i twoojego ruchu vel. ruchu palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz "  tępa pało " to Tusk,Rostowski rozdawali i rozdają twoje,moje pieniądze,przecież to oni rządzą.
Nie podszywaj się. Masz dużo możliwości wyboru nicków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisiaj w mojej tuczarni i muszę stwierdzić że wszystkie knury mają podgardla całkiem podobne do tego pana co reklamuje ten spot.Jeżeli ktoś nie wierzy niech naciśnie jeszcze raz start,w końcu nie ma pewności że człowiek pochodzi od małpy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego samego knura jak ten z Biłgoraja mam w zagrodzie i moim skromnym zdaniem jest bardziej inteligentny bo nie widziałem go z penisem w ryju i nie pcha się tak do koryta i bardziej przepuszcza blondynki przodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...