Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Urząd prezydenta to trup na wrotkach

Utworzony przez ja, 7 października 2008 r. o 18:39 Powrót do artykułu
Dobrze powiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Dobrze powiedział
A o tym slyszales? - "Janusz Palikot z PO jest jedynym posłem z Lubelszczyzny, który nie wysłał do marszałka Sejmu informacji o otrzymanych korzyściach majątkowych."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda,że Lublin kojarzyć się będzie z głupkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna udawała w weekend psa przy budzie, ten głupoty gada. a wszystko za nasze pieniądze. Bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedac szpitale by PO sie bardziej nahapala kasy bo widac wladza nie starcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem p. Palikot jest jednym z najrozsądniej mówiących polityków. Jego wyskoki zwróciły na niego uwagę, ale prowadzone były w słusznej sprawie (np. gwałt w areszcie). Ostatnio słuchałem jego rozmów z Monika Olejnik (w radiu Zet i w Kropce nad i)i jestem pod wrażeniem. Oto człowiek, który jest szczery i potrafi krytykować również polityków własnego ugrupowania. To niespotykane obecnie. Brawa dla p. Palikota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Publikowanie wypowiedzi ludzi chorych psychicznie nie należy do standardów prasy światowej. Niestety prasa lubelska nie jest prasą w rozumieniu światowym. To po prostu prasa rynsztokowa, więc ma prawo publikować wypowiedzi czubków. W końcu nie musimy tego czytać. Patrzysz na tytuł, zdjęcie i prosta diagnoza - czubek się wypowiada, to po co to czytać? Chcesz czytać? Rób to na własną odpowiedzialność. Kropek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...