Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Wycofam się z polityki, ale…

Utworzony przez dociekliwy, 19 listopada 2008 r. o 08:46 Powrót do artykułu
Ciekawe, czy ten osobnik miał na myśli również ten majatek ukryty przed byłą żoną? Czy tylko ten zadeklarowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam wszystkich do przeczytania artykułu na wp.pl o planach Palikota wobec warszawskich Łazienek. Dotychczasowe działania pana posła w tej sprawie, przynajmniej mocna każą się zastanowić nad jego uczciwością. Co do pomyślunku i głowy do interesów - rekord świata. Ja osobiście do tego pana nie mam nawet 0,00000000001% zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daję słowo, ale - to może lepiej byłoby nie dawać wogóle? To co pan robisz panie pośle krzyczy tak głośno, że już nie słyszymy co mówisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle, wszystkie działania na rzecz poprawy stylu uprawiania władzy w kraju spali na panewce, bo pospólstwo nie lubi prawdy. Rab zawsze musi mieć kogoś trzymającego go za uzdę. Jesteśmy społeczeństwem ludzi zawistnych, leniwych i mało zaradnych. Zawsze spotka się Pan, jak i inni ludzi sukcesu z zawiścią, niechęcią i wrogością. Chamem można być bez względu na wychowanie /nawet najstaranniejsze), wykształcenie, pochodzenie społeczne! Proszę tylko rozejrzeć się dookoła, a dojdzie Pan do tego samego wniosku. Dla tych zacietrzewionych w nienawiści do wszystkiego co nie jest za darmo i czego nie da się wyżebrać ludzi, jest Pan synonimem wroga. Na prawdę nie warto starać się i wciąż pokazywać, jakimi Matołami są oni wszyscy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Megaloman. Palikot a sprawa polska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie, Palikot "zbawca" 38 mln polaków ... żałosny ludzik z ręką w nocniku. Ale nie chcący powiedział prawdę; On ciągle myśli że siedzi w piaskownicy.... Wstyd mi za takich ludzi !!! A najgorsze jest dla mnie to że Palikot jest POSŁEM... i ktoś go do cholery wybrał - i mniejsza o to że jest z PO..... Zastanawiające, kogo on tak naprawdę reprezentuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŚLI TUSK NAPRAWDĘ ZACZNIE HANDLOWAĆ SWYMI NAJLEPSZYMI LUDŹMI ZA USTAWY Z LUDŹMI TYPU KACZYŃSKIEGO, BĘDZIE TO OZNACZAĆ MORALNY KONIEC JEGO PARTII, A SZYBKO TAKŻE FAKTYCZNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczor to se może pohandlować na targu... Gosiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manolo napisał:
Popatrzcie, Palikot "zbawca" 38 mln polaków ... żałosny ludzik z ręką w nocniku. Ale nie chcący powiedział prawdę; On ciągle myśli że siedzi w piaskownicy.... Wstyd mi za takich ludzi !!! A najgorsze jest dla mnie to że Palikot jest POSŁEM... i ktoś go do cholery wybrał - i mniejsza o to że jest z PO..... Zastanawiające, kogo on tak naprawdę reprezentuje
Panie Pośle Palikot włącznie ze swoimi doradcami z PSLu, dla dobra naszego Kraju wycofajcie się z polityki i zajmijcie się "Prawdziwym Biznesem " na wzór kupna Lubelskiego Polmosu....... Wasz czas mija, a zegar nieuchronnie tyka....i ktoś was kiedyś z tego rozliczy..... Mam nadzieję, że wyborcy na hasełka PO i PSL się już nie nabiorą. Jest tylko jedna prawdziwa chłopska partia.....jaka ? Pan Poseł Wojtas i Łopata dobrze wiedzą......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Panie pośle, wszystkie działania na rzecz poprawy stylu uprawiania władzy w kraju spali na panewce, bo pospólstwo nie lubi prawdy. Rab zawsze musi mieć kogoś trzymającego go za uzdę. Jesteśmy społeczeństwem ludzi zawistnych, leniwych i mało zaradnych. Zawsze spotka się Pan, jak i inni ludzi sukcesu z zawiścią, niechęcią i wrogością. Chamem można być bez względu na wychowanie /nawet najstaranniejsze), wykształcenie, pochodzenie społeczne! Proszę tylko rozejrzeć się dookoła, a dojdzie Pan do tego samego wniosku. Dla tych zacietrzewionych w nienawiści do wszystkiego co nie jest za darmo i czego nie da się wyżebrać ludzi, jest Pan synonimem wroga. Na prawdę nie warto starać się i wciąż pokazywać, jakimi Matołami są oni wszyscy!
A ty chamie tesz nakradles tak jak ten posel co to nikomu nie pomoze w biedzie i mizerji? Z kond wy macie te pieniadze na zabawy i wydatki co to zwykly wyksztalcony czlowiek musi zarabiac latami? Do szkoly tez chodzili ludzie biedni i nie sa poslami za grube tysiace, ale im nikt nie pomoze w stanienciu na nogi i dorobieniu sie milionow. Tylko biznesy i poruta wanm w glowach, a jak PiS chce bronic biedote, to plujecie jadem, bo tzeba by sie podzielic nakradzionym dobrem. Siejcie pojednanie i sprawiedliwosc i solidarnosc i podzielcie te wielkie majontki co to nakradzione i nabrane za darmo. Kaczynscy jeszcze powroca do wladzy i pokaza wam co to narod i sprawiedliwosc socjalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy te usta mogą kłamać? chyba nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niech się nie wycofuje, broń Panie Boże. Im więcej Palikotów, Piter i Karpiniuków, tym lepiej. Dla Polski. Bo z takimi "gwiazdami" z pewnością długo rządzić nie będą. Cytaty z Karpiniuka, z dzisiejszych obrad komisji ds. nacisków: - "krzyż nosili na piersiach, a browning w kieszeniach" - "pan kurski przyjechał z Jarocina i tu tańczy pogo" Albo ten koleś non stop jara jakiegoś holendra (i to od dawna), albo jest p...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze moich "ziomków" popadam w głęboką zadumę nad ich poziome intelektualnym i cywilizacyjnym. Jesteśmy straconym narodem nie zasługującym na wolność i demokracje. Homo Sovietiqus stoi za każdym napisanym słowem, za każdą myślą, za każdym bezmózgowcem. Jak rozum śpi, to budzą się demony! A my jesteśmy owych demonów głosicielami na każdym kroku i każdego dnia. Małość, zawiść, niechęć do bliźniego i intelektualna obstrukcja stały się synonimem tzw. prawdziwego Polaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Panie pośle, wszystkie działania na rzecz poprawy stylu uprawiania władzy w kraju spali na panewce, bo pospólstwo nie lubi prawdy. Rab zawsze musi mieć kogoś trzymającego go za uzdę. Jesteśmy społeczeństwem ludzi zawistnych, leniwych i mało zaradnych. Zawsze spotka się Pan, jak i inni ludzi sukcesu z zawiścią, niechęcią i wrogością. Chamem można być bez względu na wychowanie /nawet najstaranniejsze), wykształcenie, pochodzenie społeczne! Proszę tylko rozejrzeć się dookoła, a dojdzie Pan do tego samego wniosku. Dla tych zacietrzewionych w nienawiści do wszystkiego co nie jest za darmo i czego nie da się wyżebrać ludzi, jest Pan synonimem wroga. Na prawdę nie warto starać się i wciąż pokazywać, jakimi Matołami są oni wszyscy!
Zgadzam sie z panem co do mozliwosci przystosowani ludzi do rzeczywistosci. Myli Pan jednak zawisc i niechec do ludzi tzw sukcesu z madroscia narodu wynikla z doswiadczenia wielu pokolen. Doswiadczenie to mowi,ze nie ma nic za darmo i licza sie uklady. Ten Pan kupil stanowisko przewodnicacego.Ten Pan dla zabawy zajal sie polityka,temu Panu caly sztob projektuje wystapienia pod katem poprawy wizerunku. Ten Pan nie robi nic by w Polsce obowiazywalo rowne prawo dla wszystkich . Wiem rowniez ,ze nie sprawdzil sie w polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giller. napisał:
Czytając komentarze moich "ziomków" popadam w głęboką zadumę nad ich poziome intelektualnym i cywilizacyjnym. Jesteśmy straconym narodem nie zasługującym na wolność i demokracje. Homo Sovietiqus stoi za każdym napisanym słowem, za każdą myślą, za każdym bezmózgowcem. Jak rozum śpi, to budzą się demony! A my jesteśmy owych demonów głosicielami na każdym kroku i każdego dnia. Małość, zawiść, niechęć do bliźniego i intelektualna obstrukcja stały się synonimem tzw. prawdziwego Polaka.
Alez zgorzknianys jesstes czlowieku, Swiat nie jest czarno bioly m,a czlowiek nawet 60 letni moze popelniac glupoty. Wiedz zycze optymizmu a radosc przyjdzie sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie pośle jaki jest Pan słabiutki we wprowadzaniu reform to widać po działaniu komisji której Pan przewodniczy.Przeczytaj Pan prawo budowlane po zmianach i przeanalizuj co się w nim zmieniło.....zmiany w nazewnictwie a poza tym nic.I znowu biurokraci budowlani wykiwali posłów-reformatorów.Być posłem to trzeba mieć duży choryzont wiedzy a jak jest to widać.Po prostu niedać się wykiwać lobbystom.Pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...