Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM Z SLD A NA ODWROCIE KOSZULKI JESTEM GEJEM TO TEZ BYŁO NA MIEJSCU ? PANIE PALIKOT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiętnowane to powinno zostać zachowanie Palikota. szkoda że "murzyn" nie jest zainteresowany złożeniem doniesienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem film na youtube. Panie Januszu ma Pan rację. Nie żałuje, że oddałem na Pana swój głos. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Janusz, pierwszą mądrą rzecz zrobiłeś od własnego rozwodu. Nie moge już ścierpieć tego Rydza geszefciarza i tych jego popapranych ciemnych wyznawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze !!! Ten zakonnik chyba nawet nie rozumiał co rydzyk mówi, potem powiedział że dziękuję rm. szkoda mi go było. Rydzyk robi papkę z mózgów starych ludzi, (znam takim przypadek) gdzie pewna starsza kobieta ma 8 wnuków którym nie da grosza, ale co miesiąc wpłaca ok 150 zl na to radio, którego sama nazwa to świętokractwo. Mimo to że Palikot złożył ten pozew, to sądzę że rydzykowi nic nikt nie zrobi, A KOŚCIÓŁ BĘDZIE GO BRONIŁ, BO ZARABIA KASKĘ KTÓRA W POLSKIM KOŚCIELE JEST OSTATNIO BARDZO CENIONA (NIE POWIEM POTRZEBNA, BO W TAKICH ILOŚCIACH...) Właśnie sobie uświadomiłam dlaczego nie chodzę za często do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wojną w Lublinie mieszkało ok.30% Żydów. Wygląda na to, że teraz jest to większy procent, sądząc po komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyganial kociol garnkowi... Jeden z "najbardziej pracowitych" parlamentarzystow ku uciesze takich samych jak on, nadal wybiera medialne show niz prace. Co tam, ze kryzys, co tam, ze deficyt w kraju na oziomie kandydata do bankructwa, co tam, ze ma jedna z njnizszych obecnosc na posiedzeniach plenarnych - byle medialnie przywalic komus planowo "kanalizowanemu" za prace i zaangazowanie. A moze PO prostu pracowitosci O. Rydzykowi zazdrości???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym przypadku Pan Palikot utracił swój "dystans" do życia i obniżył poziom. Wykazał, że do Ojca Rydzyka pała wielką nienawiścią. Tak nie powinien zachowywać się człowiek honoru, oczytany i światly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuzin Palikotów już PO nie pomoże w odwróceniu uwagi od spraw kraju. O PO wkrótce pamiętać będą tylko politolodzy i historycy a wtedy znajdzie się hanaj na dupsko wstrętnego Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę zadziwia mnie bezczelność, idiotyzm i rasowe chamstwo jakie reprezentuje swoją prostacką osobą Rydzyk. Ciekawe jak on by się poczuł w tłumie czarnoskórych, gdyby tak o nim powiedzieli.... NA PEWNO by się nie śmiał.... Panie Rydzyk - aleś pan strzelił żartem - jak martwe ciele ogonem. Nie gratuluję, a jedynie rozpaczam nad poziomem jaki pan reprezentujesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic99 napisał:
W tym przypadku Pan Palikot utracił swój "dystans" do życia i obniżył poziom. Wykazał, że do Ojca Rydzyka pała wielką nienawiścią. Tak nie powinien zachowywać się człowiek honoru, oczytany i światly.
Co ty bredzisz człowieku? Masz ołtarzyk Rydzyka nad łóżkiem, czy co? Światły i oczytany się znalazł.... Rydzyk zachował się prostacko - nazwijmy to szczerze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radio MA RYJA a telewizja MORDĘ .... jak Kościół mógł dopuścić do takiej komercji,która miała miejsce na Jasnej Górze???? cieszę się że odwiedziłem to miejsce kultu religijnego i dumę Polaków zanim zostało skalane haniebnymi praktykami paranoika dyrektora i ciemnej masy PiSiorków. WSTYD I HAŃBA!!! POLSKI NARODZIE POWSTAŃ W OBRONIE PRAWDZIWEJ WIARY I TRADYCJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem trafili panowie na siebie. 1. Rydzyk dobrze wie że jest narażony na ataki więc powinien się hamować, poza tym nie powinien tak się wypowiadać skoro jest księdzem i przedstawia wartości i kulturę chrześcijańską. Dlatego dla Czarnej Eminencji czerwona kartka. 2. Palikot jeszcze większy oszołom i tak samo się dorobił, ale dlatego że nie jest księdzem nikt się go nie czepia. Ale dla Pana Palikota zawsze należy się czerwona kartka. Podsumowując Ks. Rydzyk i Pan Palikot robią więcej szkody niż pożytku dlatego wnioskuję o wygnanie jegomości no nie wiem.... np do Anglii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co cię to obchodzi kto i ile na co daje. Jak ktoś chce dać 150 pln na Radio R, albo na nową klinikę aborcyjną to nie powinno cię to obchodzić bo to nie są twoje pieniądze, a przypominam że mamy demokrację więc jak chce to mogę sobie banknotem 100 pln podetrzeć pupę i nikomu nic do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot po "małpce" dostał chyba "małpiego rozumu bis"??? Każdemu by już przeszło!!! a jego ciągle trzyma. Ile to już miesięcy? W związku z wakacjami ciągle dba o to żebyśmy my wyborcy nie zapomnieli o nim. Bucha ha. A ciemnota myśli, że z niego wielki strażnik demokracji i się na tym forum emocjonuje. Jedni po jednej stronie a drudzy po drugiej. Panowie i Panie dajcie sobie spokój, zróbcie wakacje. Pewnie do końca wakacji jeszcze kilka razy zaistnieje a wy czas tracicie na pisaniu komentarzy broniących jednego albo drugiego. I tak nic to nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blebel napisał:
Palikot po "małpce" dostał chyba "małpiego rozumu bis"??? Każdemu by już przeszło!!! a jego ciągle trzyma. Ile to już miesięcy? W związku z wakacjami ciągle dba o to żebyśmy my wyborcy nie zapomnieli o nim. Bucha ha. A ciemnota myśli, że z niego wielki strażnik demokracji i się na tym forum emocjonuje. Jedni po jednej stronie a drudzy po drugiej. Panowie i Panie dajcie sobie spokój, zróbcie wakacje. Pewnie do końca wakacji jeszcze kilka razy zaistnieje a wy czas tracicie na pisaniu komentarzy broniących jednego albo drugiego. I tak nic to nie da.
Wolę takiego Strażnika niż twojego rydzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blebel napisał:
Palikot po "małpce" dostał chyba "małpiego rozumu bis"??? Każdemu by już przeszło!!! a jego ciągle trzyma. Ile to już miesięcy? W związku z wakacjami ciągle dba o to żebyśmy my wyborcy nie zapomnieli o nim. Bucha ha. A ciemnota myśli, że z niego wielki strażnik demokracji i się na tym forum emocjonuje. Jedni po jednej stronie a drudzy po drugiej. Panowie i Panie dajcie sobie spokój, zróbcie wakacje. Pewnie do końca wakacji jeszcze kilka razy zaistnieje a wy czas tracicie na pisaniu komentarzy broniących jednego albo drugiego. I tak nic to nie da.
Ciemnotę, to tobie wciska, ten twój guru, łociec dyrehtor. Wyprał ci mózg doszczętnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciemnotę, to tobie wciska, ten twój guru, łociec dyrehtor. Wyprał ci mózg doszczętnie.
Wasz też równo przeprany przez marcowek darcie kotów. A ja ani za jednym ani za drugim strony nie trzymam, ale czytanie ze zrozumieniem to dla was daleka przyszłość mierzona w latach świetlnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Wielki Palikocie , mądry, dostojny, szczodrobliwy, piękny, elokwentny, wspaniałomyślny, odważny jesteś moim autorytetem ponieważ byłeś odważny i przyznałeś się że jesteś gejem ja także chcę Ciebie naśladować nie bać się, być tak odważnym Twój na zawsze oddany wyborca ..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...