Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
samo mi sie dzis w oczy rzucilo! zajebiste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym miejscu zamiast ludzi w kolejkach lepiej narysować było kilka tysięcy pracowników idących do pracy na FSC !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lnn napisał:
samo mi sie dzis w oczy rzucilo! zajebiste!
sądząc po słownictwie, jesteś dosyć ograniczony !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leon napisał:
sądząc po słownictwie, jesteś dosyć ograniczony !?
ja ci nie ublizam, uzywam slow powszechnie stosowanych :] poza tym uwielbiam grafitti
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mural taki sobie... spodziewałem się czegoś więcej. Poza tym wtedy lało jak z cebra, ale temperatura była znośna... skąd więc postacie w krótkich rękawkach a z drugiej strony panie w płaszczach? Gdzie tu realizm? No i gdzie sławny kotlet schabowy ze stołówki WSK, od którego (a raczej od zmiany ceny którego) cały ten zryw się zaczął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lnn napisał:
ja ci nie ublizam, uzywam slow powszechnie stosowanych :] poza tym uwielbiam grafitti
używaj sobie jak chcesz , tylko może nie publicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leon napisał:
używaj sobie jak chcesz , tylko może nie publicznie.
bo co moze ty mi zabronisz? bede sie wypowiadal ile zechce, zyje w demokratycznym panstwie i moge ci człeniu nawet na głowe nasrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lnn napisał:
bo co moze ty mi zabronisz? bede sie wypowiadal ile zechce, zyje w demokratycznym panstwie i moge ci człeniu nawet na głowe nasrac
Chryste jakie dno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lnn napisał:
bo co moze ty mi zabronisz? bede sie wypowiadal ile zechce, zyje w demokratycznym panstwie i moge ci człeniu nawet na głowe nasrac
"Człeniu" ja pierd***, co za wsiok bez szkoły. Zdradź nam kolego,czym zajmujesz się na codzień? Dyskoteki, chłopaki ,ale trollowanie najbardziej Cie kręci? Trzymaj się "człeniu", nasraj na głowę komu chcesz, a proponuje najpierw ojcu, który Ci do wanny wchodził;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek dla Botaka za ta prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bombtheworld napisał:
szacunek dla Botaka za ta prace
Pomnik przy zrównanych z ziemią zakładach naprawy samochodów, mural przy nieistniejącej fabryce samochodów- proponuję w tak wyniosły sposób uczcić pozostałe świętej pamięci lubelskie zakłady pracy [*]. Na pewno byli pracownicy będą Wam dozgonnie wdzięczni, tak samo jak za koncert Europe- zespołu dwóch przebojów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...