Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2017 r. o 10:52 Powrót do artykułu
walczyli aby Polska była Polską .Cześć i chwała bohaterom.Wieczna hańba bolszewickim pachołkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gloryfikujcie sobie kogo chcecie ale nie miejcie pretensji do benderowców.. oni też mordowali w imię narodowo-polityczno-ideologicznych przekonań...! Tak jak wykleci...! "Łupaszka" "Ogień" itp te pseudonimy (rodem ze światka przestępczego) nie powstały z niczego i mówią same za siebie... Możecie mnie teraz przezywać... mam to gdzieś... Prawda jest zamazywana z upływem czasu. Dlaczego nie "przywrócono chwały" wyklętym w latach 90-tych czy początku milenium...? Bo żyło za dużo  świadków ich "bohaterstwa" Teraz są "wzorem" do naśladowania dla bezmózgów nazinarodowców którzy byli by gotowi bezkrytycznie mordować w imię idelogii politycznej... Takich władze potrzebują...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z ofiarami przeklętych,udostępnić nie zakłamywać,każda opcja polityczna ma swoich bohaterów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc i chwala bandytom, prawdy sie nie wymaże, jak gľosno by sie nie darly marianowe pseudo narodowe szeregi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Walczyli, "żeby Polska była Polską" mordując niemal wszystkich mieszkańców Puchaczowa (dzieci zabierali od matek, za nóżki i o ścianę, amunicji szkoda było). Później ich wnuki oblewali farbą pomnik pomordowanych. Chwała mordercom i bandytom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska swołocz czci morderców. Warci jedni drugich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najstarsi mieszkańcy Piask do dzis czczą Lalaka, troche inaczej niz pisowska holota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dziadek był Ak-owcem na Wileńszczyźnie. Babcia opowiadała, że w czasie wojny porobiły się bandy 16-18 letnich bandytów, którzy kradli i donosili na Żydów ukrywających się w lasach. Żydzi im przeszkadzali bo szwendali się po nocy, a badziory nie mogły spokojnie kraść . Ludzie zaczęli się skarżyć na bezprawie. Akowcy jak mieli namiar na badziora zabijali jego i jego całą rodzinę. Wyprowadzali przed dom i seria z automatu . Po 3 m-cach można było zostawiać dom z otwartymi drzwiami na ościerz nic nie ginęło. Ale rodziny bandytów nienawidziły AK. Widzę, że nic się nie zmieniło bandyci i złodzieje dalej nienawidzą AK. Mój dziadek zabił kilkunastu NKWDzistów jestem z niego dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rdzenni AK-owcy mieli,mają swoje zdanie na ten temat.Był to dla nich tzw przyssany "wrzód".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...